Beauty Kiss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Spar   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macska29, Módosítva: 2013. március 30.

Lelőhely:   Spar
Kategória:   Szappanok

Bőrsemleges ph-ertek. Bőrbarat, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kingucii

2017. szeptember 11.

Elfogyott itthon a kézmosó szappan és gyorsan kellett vennem, mert vártam vendégeket is, aztán erre esett a választásom. A kókuszos szappan van meg.
500ml-es kiszerelésű. Az illata mű, nem hiszem, hogy újra megveszem, de a célnak megfelelő. Nem szárít, szépen tisztít és olcsó is. Kb 300-400 Ft volt.

Update:
Borzzzzzzzzalmas. Utálom a szagát :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Update:
Borzzzzzzzzalmas. Utálom a szagát :/

baba_girl_16

2016. október 19.

A gránátalmásat használtam. Nem rossz, de nem lett a kedvencem. Kicsit folyós az állaga, de nem szárítja a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

cserryy

2016. október 17.

Kókuszos van. Eleinte idegesített az illata, de később megszoktam, sőt kicsit meg is szerettem. Nem szárított ,nem híg, jó kéz és arcmosáshoz is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

LathatatlanOzike

2016. május 26.

Imádom a levendulásat. :) Igaz, hogy tényleg kevesebb köze van a levendulához, mint szeretnénk, de ez sem zavar, így is szeretem magamon érezni.
Nem szárítja a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Nem szárítja a kezem.

hollieme

2016. március 2.

a gránátalmásról tudok nyilatkozni, és az rettentő büdös. nem, nem az a túlzott parfümös illat, hanem szó szerint kibírhatatlanul büdös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

aalexaa

2014. december 18.

Régebben egyszer vettem ilyet az albérletbe, a levendulásra esett a választásom. Megszagolni nem tudtam, így otthon jött a sokk: szerintem egész határozottan férfi illatú, az a tipikus arcszesz-szag, levendulának semmi nyoma. Nem volt büdös, de nem igazán tetszett, hogy kanszagú a kezem, így nem használtam, de a fiú lakótársaim elhasználták. Viszont az levendulaillat hiánya akkora csalódás volt, hogy eldöntöttem, soha többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.

nta2

2014. július 31.

Anno én is gránátalmásat vettem, mikor még nem figyeltem az INCI-re, mert jó ára volt és az állaga, hatása is megfelelőnek tűnt. De most inkább Balea Sensitive-et veszek aloe verásat, mert jobb az összetétele. Annak a flakonja is jobban tetszik, múltkor egész jó áron lehetett kapni, aztán utántöltő lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

Tyuki

2013. november 27.

Gránátalmásat vettem, de csak azért, hogy ha kiürül, használhassam a tubusát (ált. Baleás utántöltőt szoktam venni, és beletöltöm ebbe az adagolóba).
Jó az illata, de használat után nem érzem valami tisztának a kezem, és az állaga is túl folyós. Viszont nekem nem szárítja a kezem. Újravenni tuti nem fogom - legfeljebb, ha megint új adagolóra lesz szükségem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

DalmiDalmiDalmi

2013. augusztus 5.

Nem tudom, hogyan került a fürdőszobánkba... 500 ml-es a kiszerelés, és szerintem ott fog megrohadni a szekrényünk alján. Az összetevői gyilkosak! A fehér tubusos fajtáról beszélek, sajnos még használtam is. Az állaga különös, mert krémes is, de mégis túl híg. A színe gyöngyházfényű fehér. Az illata diszkrét, hát olyan szappanos. Rettentően szárítja a kezemet, nem is érzem sterilnek a tenyereimet a használata után. A két csillagot csak azért kapja, mert ügyesen habzik, és mert a tubusa biztosan áll a lábain, és sosem borul fel, ha megnyomom az adagolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

rekaaa

2013. július 2.

Gránátalmásban vettem. Erős érezhető az illata, nekem tetszik. Az összetevői engem nem érdekelnek, szerintem nincs vele semmi probléma.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 2.