Beauty Kiss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Spar   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: loribaba, Módosítva: 2014. szeptember 19.

Lelőhely:   Spar
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

A regeneráló hatású Beauty Kiss sampon hidratálja és vitalizálja az erőteljesen igénybevett hajat. Az összetételben található búzaproteinnek, mandulavirágkivonatnak és Panthenolnak köszönhetően kíméletesen tisztítja és táplálja, valamint selymessé és természetesen fénylőveé teszi a hajszálakat.

Szilikonmentes- bőrsemleges pH-érték

levacs

2017. április 9.

Szerintem nagyon jó kis sampon!És a balzsammal eggyütt hasznàlva szép,àpolt hajat eredményez!Az illata is nagyon kellemes!Engem a japàn szaké és rízs illatàra emlékeztet!Jàr az öt csillag:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

loribaba

2014. szeptember 5.

Abszolút elégedett vagyok ezzel a samponnal. Már nagyon sok drágábbnál drágább sampont próbáltam ki és valahogy egyiket se éreztem az igazinak. Egyszer végszükség miatt kellett vennem gyorsan sampont és mivel ez olcsó volt gyorsan bedobtam, aztán én voltam a legjobban meglepve, hogy a hajam puhább lett, mint bármelyik másik sampontól és sokkal kezelhetőbb. Így én már csak ezt a sampont használom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide