Beauty Kiss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Spar   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kicsikini, Módosítva: 2015. november 4.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Spar
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A Beauty Kiss arctisztító kendő 3 az 1-ben eltávolítja a szennyeződéseket, a felesleges faggyút és a vízálló szemfestékeket. Kíméletesen tisztítja a bőrt, és sugárzó frissességet kölcsönöz.

Alkoholmentes. Bőrbarát tulajdonsága  bőrgyógyászatilag igazolt.

Kicsikini

2015. október 23.

Nekem nagyon nem vált be. A zárókája az első kinyítás után elszakadt, így emiatt nem záródik rendesen. A vízálló szemfestéket nem hozza le, még akkor sem, ha nagyon dörzsöltem. Totál kiszárította a bőröm. Nem ajánlom, nekem nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol