Beauty of Joseon

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 7750 FT-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vikcike, Módosítva: 2022. szeptember 5.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Cosibella.hu, 7750 FT

Az arctisztító olaj Glycine Soja olajat tartalmaz, mert ez az egyik legkönnyebb olaj, mégis hatékonyan távolítja el a bőrről a szennyeződéseket, a felesleges faggyút és a sminkmaradványokat. A ginzeng magolaj kellemes illatot biztosít az arctisztító olajnak és segít a bőr feszességének megőrzésében.

Ár: 7750 FT , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont
Ár: 7 990 Ft , Eladó: Beauty Lab
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:GLS, Foxpost, Pick Pack Pont, saját átvevőpont
Beauty of Joseon Ginseng Cleansing Oil 210ml
Ár: 6.000 HUF , Eladó: Turbulence
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: Budapest 7. kerület, fizetés: Budapesten akár személyes átvétellel, országszerte megegyezés szerint (Foxpost, Packeta, stb.), előreutalást követően küldöm
Ár: 6 000 Ft/db (+pk) , Eladó: bambuszka
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyesen vagy előreutalással Packeta / Easybox / Foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

maple

2024. február 10.

Két hete kezdtem el használni ezt az olajos lemosót esténként, előtte a BoJ radiance cleansing balmot használtam, amit többször újra is vettem, de végül váltanom kellett, mert a balzsam mindig viszonylag gyorsan elfogyott. Felvitelkor egy enyhe zabos illata van, szerintem nem büdös, nekem kifejezetten tetszik. Mikor elkezdtem használni sok kicsi pattanás jelent meg a bőrömön, főleg a homlokomon, és egy-kettő meg az arcomon. Ilyen még nem fordult elő egyik új termék kipróbálása során sem, még csak most kezd kitisztulni az arcom, de még mindig helyenként előjön egy pár. Smink, illetve fényvédő lemosására egyelőre még nem próbáltam, remélem szépen lehozza majd. A 4 csillagot azért kapja, mert nekem a balzsam kicsit testesebb állaga jobban bejött, és szerintem inkább visszaváltok arra, miután elfogy ez a lemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 10.

Edd@

2024. január 31.

Közepesen hatékonyan távolítja el a bőrről a szennyeződéseket, a felesleges faggyút és a sminkmaradványokat. Illata semlegesnek mondható, nem zavaró. Utána mindenképpen szükséges vízes bázisú tisztítás. Érzékeny szem is jól tolerálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 31.

ibisz83

2024. január 22.

A bőröm azonnal érezte a változást, csakis koreai arcápolási rutin... a bőröm éveket fiatalodott.
Az összetevői miatt érdekes az illata, de úgy is lemossuk, nem igaz?
Ha a használati útmutató szerint alkalmazzuk és beépítjük a koreai arcápolásba, akkor nem lesz panasz rá. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 22.

Az összetevői miatt érdekes az illata, de úgy is lemossuk, nem igaz?

bogi1016

2024. január 7.

Nagyon vártam ezt a lemosót, az eredeti oldalról rendeltem. Mikor kibontottam és először elkezdtem lemosni vele az arcom, erős étolaj szaga volt, de elégedett voltam vele, mivel a pórusaimat tényleg nagyon jól kitisztította. A harmadik lemosás utáni reggelen pár apró eltömődött pukli jelent meg az amúgy teljesen pattanásmentes arcomon, majd ahogy használtam egyre több lett, néha kipirosodott a homlokom, így egy hét után abba is hagytam a lemosó használatát. Biztosan nem veszem újra, sajnos nekem nagyon nem jött be:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 7.

inimini

2023. december 14.

Jó olajos lemosó ez, de tényleg kissé büdi. Ha ettől eltekintünk akkor jó használni. Nem irritál, leszedi a sminket, skincare-t. A másik dolog még amiért csak 4 csillagot kap, hogy vízzel nem mindig jön le maradéktalanul és kicsit olajos/ragacsos?maradok. Úgyhogy aki ilyet vesz az mindenképpen számoljon a 2 lépéses arclemosó rutinnal

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 14.

selmeczireka

2023. december 8.

Nagyon sok márka olajos lemosóját/tisztítóját próbáltam már, tehát van viszonyítási alapom. Ő teszi a dolgát, de nem vagyok elájulva. A vízálló szempillaspirállal pl. nem bánik el, és ami miatt biztosan nem veszem újra az az, hogy büdös. Még a felénél tartok csak, de kínkeservesen nyúlok érte, mivel már az elejétől kezdve avas olaj szaga volt/van. És nem romlott meg, sajnos ez ilyen. Emiatt is maximum 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 8.

Mei

2023. november 3.

Az állaga nagyon fura, híg, nem habzik. Ha valaki pont ilyet keres, annak ajánlom de nekem így nem kellemes az arcmosás. A legnagyobb problémám viszont az, hogy apró puklik jelentek meg a bőrömön (closed comedones) ezzel teljesen egyenetlen lett a bőrfelszínem. Eddig ilyen sosem volt, úgyhogy biztos vagyok abban, hogy ez okozta, valamint barátnőmnek is odaadtam és nála is ugyan ez a probléma lépett fel. Mivel nekem érzékeny a bőröm és nem tudok erősebb radírokat vagy hámlasztókat használni rendszeresen, így nehéz tőlük megszabadulnom, viszont más bőrtípusra, rendszeres hámlasztás mellett akár jó választás is lehet, de nekem személy szerint biztosan nem újravevős

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 3.

dunaimano

2023. február 23.

Nagyon jó olajos lemosó, bár a koreai lemosókban amúgy sem szoktam csalódni. A pumpája kicsit kellemetlen, mert előre lő, így ha nem a falat vagy magunkat akarjuk vele eltalálni, figyelni kell, hogyan nyerjük ki a folyékony állagú, olajos érzetű anyagot. Az arcomon szinte azonnal felhabzik (krémzik?), de csak krémesen, kedvesen, semmi fullasztó hab, vagy extra csikorgós érzet, nagyon gyengéden tisztít, és a sminket is szépen oldja. Mindig két lépésben lemosózok, de a T-vonalban enyhén zsírosodó bőrömön ezután kell is a habzó lemosó, túlzottan olajos érzetű marad a bőröm. A második lemosóm ezt megoldja, általában a smink maradékát is tökéletesen el tudom távolítani. Nincs illatosítva, de nem tartom kifejezetten büdösnek, van egy kis olajos szaga, de nem vészes. Nekem a kedvencek közé tartozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 23.

mbagi

2022. december 30.

Jól tisztít, nem okozott semmilyen irritációt. A szaga klasszik olajos szag, ami nekem büdös, de ez másodlagos. Újravenném, és kedvet hozott a többi termékükhöz :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 30.

Antioxidánsok: Olea Europaea (Olive) Oil, Tocopherol, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

Világossárga, vízkedvelő folyadék, amely önemulgeáló felületaktív anyagként működik. Kiválóan oldja a bőrhöz tapadt sminket. Népszerű az olajos lemosókban, mivel lehetővé teszi, hogy az olajok kölcsönhatásba lépjenek a vízzel a könnyű öblíthetőség érdekében.

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

A napraforgó olaja a növény magjából sajtolással nyert illatmentes olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient (bőrphító) hatású összetevő. Paula Begoun szerint gyulladáscsökkentő hatású és segít a bőr barrier funkciójának javításában a víz- és zsírháztartás egyensúlyban tartásával, valamint gazdag forrása a zsírsavaknak (így péládul a linolsavnak, melyből kb. 60%-nyit tartalmaz). Rendkívül jó hatással van a száraz, irritált bőrre.