Beauty of Joseon

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 5200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LaylieMay, Módosítva: 2023. április 26.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Cosibella.hu, 5200 Ft

• Szilvavízzel, mungóbabmag-kivonattal és tápláló növényi összetevőkkel gazdagított, többfunkciós arctisztító gyengéden hámlasztja a bőrt, és közben mélytisztítást nyújt.
  • A könnyű gél textúra hidratált bőrt hagy maga után
  • Ez a pH-kiegyensúlyozott formula érzékeny bőrre is alkalmazható.

Ár: 5200 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont
Ár: 5 190 Ft , Eladó: Beauty Lab
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:GLS, Foxpost, Pick Pack Pont, saját átvevőpont
Ár: 3000 , Eladó: Eszti33
Állapot: 1-szer használtam, Helyszín: Debrecen, fizetés: Futárral is tudom küldeni (1400 Ft) Banki átutalás és személyes fizetés is lehetséges.

madri

2024. március 5.

Szeretem, szépen tisztít, bár kissé túlságosan habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 5.

Szeretem, szépen tisztít, bár kissé túlságosan habzik.

Lovemakeup

2024. február 12.

Szépen tisztítja az arcomat, nem húzódik, feszül arcmosás után.
Tényleg kevés is elég belőle.
Ár-érték arányban teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 12.

Szépen tisztítja az arcomat, nem húzódik, feszül arcmosás után.
Tényleg kevés is elég belőle.
Ár-érték arányban teljesen megéri.

Edd@

2024. január 31.

Sminket nem hoz le teljesen, de nem is ez a dolga. Olajos lemosás után használom. Nem szárít, kellemes hidratált bőrkép marad utána. Kevés is elég belőle, a kézben jól felhabzik. Érzékeny szemeket sem irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 31.

ibisz83

2024. január 22.

A bőröm azonnal érezte a változást, csakis koreai arcápolási rutin... a bőröm éveket fiatalodott.
Nem szárítja a bőrt, illatmentes, nagyon kis mennyiség is nagy mennyiségű habot képez!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 22.

bogi1016

2024. január 7.

Nagyon kellemes lemosó, szerintem abszolút illattalan, kevés is elég hogy nagy habot képezzen. Kombinált bőrömet egyáltalán nem szárítja, sőt hidratáltnak és puhának érzem. Az olajos lemosót is tökéletesen lehozza, nagyon elégedett vagyok:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 7.

Krisztinakriszti

2024. január 5.

Jó lemosó, kevés kell belőle, nincs zavaró illata, tiszta érzetű utána a bőr, viszont egy idő után ez is picit szárítja a kombinált bőröm télen. Nem napi használatra, vagy nyáron tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 5.

Mystical

2024. január 4.

MyBelle.hu-ról rendeltem, szuper termék. Esténként második lépésben használom, reggelente pedig csak ezzel tisztítom az arcomat. Elegendő belőle egy kevés, gazdaságos. Illatmentes, nem irritál, így érzékeny bőrűeknek kifejezetten ajánlom. Szem környékén nem használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. január 4.

leylo7

2023. november 27.

Szeretem. Nem használok belőle sokat, de kellemesen hidratált érzést kelt lemosás után, szuperül habzik - de tényleg, nagyon jól el lehet oszlatni. Örülök, hogy az itteni vélemények alapján megvettem. Még arra vagyok kíváncsi, hogy a Foreo Lunával hogy működik együtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 27.

Eple

2023. november 15.

Nagy örömmel vásároltam meg, de sajnos kis pattanásokat okozott. Pár napig mellőztem a hatását hátha valami más okozhatta, viszont amint elkezdtem újra használni újra pici piros patik jelentek meg a terméktől. Jó kis lemosó lenne, szuper géles állaga van ezért kevés is elég belőle és jól tisztít. Nem érzékeny bőrre jó választás lehet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 15.

Timicat

2023. szeptember 13.

Őszintén meglepett mennyire jól érzi magát a bőröm ezután a lemosó után. Tényleg hidratál, olyan puha lesz tőle a bőröm utána mintha radiroztam volna. Nekem nagyon bevált pedig rozaceas a bőröm. Eddig ez a no. 1

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 13.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Prunus Mume Fruit Extract, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.