Beauty of Joseon

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Greeka, Módosítva: 2023. december 7.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Arc- és testszappan, amely hatékonyan eltávolítja a szennyeződéseket és ápolja a bőrt. A készítmény tartalmaz hidratáló rizskorpa kivonatot, tápláló hatású kókuszolajat és regenerációt támogató olívaolajat. A termék alaposan megtisztítja a bőrt anélkül, hogy befolyásolná annak hidrolipid gátját.

Greeka

2023. december 7.

Vízhiányos érzékeny bőröm van, különösebb bőrproblémák nélkül. Szerintem jól tisztít, de nálam nem annyira kíméletes mint a márka egyéb krémesebb vagy olajos lemosói. Az biztos, hogy nagyon friss és nagyon tiszta érzetet ad, nyáron nagyon jó érzés vele arcot mosni. Viszont utána mindig krémeznem kell mert kicsit húzódik a bőröm. Télen nem használom, valahogy ilyenkor nem esik jól. Testre nem használtam soha. Ajándékba kaptam egy ismerőstől, így nem tudtam mennyibe kerül, de amikor megtudtam, úgy már kicsit borsosnak éreztem az árát, így nem biztos, hogy újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 7.