Beauty of Joseon

Ár:   7499 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Rossmann, Tinamu   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 6350 FT-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2024. április 12.

Lelőhely:   Rossmann, Tinamu
Kategória:   Fényvédők
Vedd meg online: Cosibella.hu, 6350 FT

"Kémiai fényvédő erőteljes védelemmel, mely megnyugtatja az érzékeny bőrt, valamint ragyogóvá teszi a bőrtónust. A 30% rizskivonat és gabona probiotikum komplex erősíti a bőr természetes védőrétegét, tisztává teszi a bőrtónust, és egészséges fényt ad az arcbőrnek."

Ár: 7000 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 6350 FT , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont
Beauty of Joseon Relief Sun: Rice+Probiotics SPF50
Ár: 5 500 Ft/db (+pk) , Eladó: bambuszka
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyesen vagy előreutalással Packeta / Easybox / Foxpost
Ár: 5500 , Eladó: Gwenllian
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, Örs vezér tere, fizetés: Kp/utalás (revolut vagy erste), személyes átvétel/Foxpost/Packeta/MPL

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

molnardorci

2024. május 20.

Az eddig próbált fényvédőim közül a legjobb érzetre, de nem győzött meg, tovább keresgélek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 20.

Sissy1986

2024. május 15.

Csodálatos. Eddig egyet használtam el belőle. Ez az eddigi legjobb fényvédő, amit próbáltam. Könnyű az állaga, könnyű felvinni, könnyű viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 15.

Sweet_Jello

2024. május 15.

Nagyon szerettem volna szeretni, a használata egy álom, mintha nem is fényvédőt kennél. Nem csípte a szemem, könnyen beszívta a bőröm és nem hagyott maga után zsíros réteget. Viszont engem kicsapott, nagy, mély pattanásokat okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 15.

Repasalexandra

2024. május 14.

Legjobb fényvédő amit eddig próbáltam! Könnyű rétegezni, nem fullad meg a bőröm tőle. A harmadikat használom már.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 14.

Dorxy98

2024. május 13.

Egyik kedvenc fényvédőm, könnyű eldolgozni, szép finish-t ad és egyáltalán nem érzem nehéznek az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 13.

MolnarVirag

2024. május 13.

Tényleg megéri a hype-ot ez a fényvédő! Nagy kedvencem lett. Szép finish-t ad, a problémás, érzékeny bőröm is szereti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 13.

jhnszcs

2024. május 12.

Maga a krém nagyon jó, nem csípi a szemet, nem csomósodik, és nem is rossz érzés a bőrömön. Viszont már egy ideje használom, és leégett vele az arcom. Többször is lepirultam vele, és ez így nagyon gáz. Pedig nem kis mennyiséget kentem magamra, és rendszeresen újra is aplikálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. május 12.

selmeczireka

2024. május 10.

Én nagyon nem szerettem ezt a fényvédőt, de a márka másik, pumpás fényvédője sem lett a szívem csücske. De most róla: nem szívódik be, sokat kell várni, csúszik-mászik az arcomon, sminkelni sem jó rá, pedig nem zsíros vagy kombinált a bőröm. Egynek elmegy kategória. Elhasználtam az egész tubussal, mert kidobni nem akartam, viszont - egyetértve az előttem szólóval - szerintem is túl nagy a hype körülötte, mert sokkal jobb koreai fényvédők vannak nála. Én egyáltalán nem ajánlom, itthoni ára meg egyenesen nevetséges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. május 10.

SzReni85

2024. május 10.

Megfigyeltem ha valamit felhypol egy skincareguru arra rengeteg sok vélemény érkezik. Pedig nem feltétlen jó. Kezdjük ott , hogy ezt a márkát Koreában nem is ismerik . Az állaga az egyetlen pozitívum én a csillogást sem kedvelem. Viszont ami miatt a nulla csillag amit érdemelne, barnult az arcom és foltjaim is előjöttek egy órás napon séta alatt. Igen bőven megfelelő mennyiséggel
Alacsony árkategóriás európai fényvédővel nem fordult még elő...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 10.

Alacsony árkategóriás európai fényvédővel nem fordult még elő...

jordanpatti96

2024. május 9.

Nagyon jó az állaga , ahogy felkenem kellemes érzés , jól dolgozható. Viszont nekem nagyon átfénylik a sminkem alatt, 2-3 óra alatt a kritikus részeknél , emiatt szerintem nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 9.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Monascus/Rice Ferment, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Adenosine
Hidratálók: Propanediol, Niacinamide, Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pentylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.

A CosIng besorolás szerint átlátszatlanná tevő segédanyag, a TruthInAging szerint pedig felületi hártya képző anyag, mely a többi szilikonhoz hasonlóan selymes, sima érzetet hagy maga után a bőrön és (ideiglenes) ráncfeltöltő hatása is van.

Ez a vegyület két természetes molekula természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett könnyed érzetű emoillens és bőrápoló kozmetikai összetevő. Lehet növényi eredetű vagy szintetikus is. A bőrpuhító hatás mellett ez az összetevő segíthet más kozmetikai összetevők oldódásában is.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használt zsíralkohol.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

pH szabályozó és maszkoló (nem kívánt ízt és illatot semlegesítő) segédanyag, amely segít a termékek pH-értékének megfelelő beállításában. Lúgos pH-val rendelkezik és képes semlegesíteni a savas összetevőket.

Aminosav alapú tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer. Nagyobb mennyiségben felületaktív anyagként működik, jellemzően más tisztítószerekkel együtt használva. Természetesnek, környezetbarátnak és hipoallergénnek számít.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag, mely bőrünkben a sejten kívüli mátrixban is megtalálható, és fontos szerepe van számos fiziológiai folyamat szabályozásában. A bőrben sejtkárosodás (gyulladás, isémia) hatására az adenosine koncentrációja megemelkedik, hogy sejtvédő funkciót biztosítva védjen a szövet károsodásától. Az adenosine állati sebeken való alkalmazása nagymértékben gyorsította  a szövet regenerálódását, az emberi sebeken való használat jelenleg klinikai vizsgálatok alatt áll. Az azonban már most is valószínűnek látszik, hogy az adenosine hatásos gyulladáscsökkentő anyag.