Beauty UK

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cataleya, Módosítva: 2015. november 11.

Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2190 Ft

A Beauty UK Sweet Cheeks könnyed krém pirosítója természetes pírt ad az arcnak. A pirosító C vitamint és jojoba olajat melyek ápolják a bőrt.

Ár: 2190 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Trixi

Korcsoport: >54
2020. január 8.

Tényleg nagyon könnyed és természetes hatású pirosító, nem az a fullasztó állag, amely sajnos sok krémes pirosító sajátja. Ebből kifolyólag nem nevezném tartósnak, sem színtartónak, habár felvitelkor eléggé intenzív a színe (nekem a Peachy Cream van meg), de hamar halványul, ezért nap közben érdemes pótolgatni. Ennek ellenére az én koromban már jobban mutatnak, kellemesebb viseletűek a krémes pirosítók, ezért inkább nyúlok érte, mint egy púderes pirosítóért. A stick forma könnyen hordozható táskában, praktikus találmány. Általában az ujjammal szoktam kicsit elmaszatolni a húzott csíkot (amúgy sem egy éles vonalat húzok, hanem inkább pontokban viszem fel), így egyéb eszközre nincs is szükségem. Esetleg még egy apró szivaccsal szoktam belenyomogatni a bőrömbe, így még természetesebb, ha mondjuk azonnal emberek közé megyek. Eléggé kemény állagú egyébként ahhoz képest, hogy olajos-vajas, de épp emiatt lehet visszafogottan sminkelni vele. Meglepően szépek az összetevői. Summa summarum, ebben az árkategóriában jó kis pirosítónak számít, persze nem egy Bobbi Brown Pot Rouge, de negyedannyi az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. január 8.

silver

2019. február 8.

Nagyon rákaptam a krémes stick pirosítókra mostanság, úgyhogy kettőt vettem: Turkish Delight és Strawberry Jelly. Előbbi kicsit hidegebb, utóbbi pedig kicsit barackosabb tónusú pink, de azt kell, hogy mondjam, különbséget csak vastagon swatcholva látok köztük - az arcomon eldolgozva szinte teljesen ugyanúgy néznek ki (nagyon világos bőrön). Nem számítottam rá, hogy ennyire hasonló árnyalatúak lesznek, de nem nagy baj, ki fogom használni mindkettőt.
A formula nagyon tetszik, csak húzok vele egy csíkot, az ujjammal elegyengetem és kész is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Leoni

2018. január 15.

Ha valaki szereti a krémes textúrát és tud is vele bánni és épp ilyen kivitelben keres pirosítót (kedvező áron! .. 6 g, szép árnyalat pedig ilyen minőségért több, mint kedvező ajánlat!), akkor ezt teljes szívből tudom ajánlani! Jelenleg 1595 Ft, összesen 6 színárnyalatból lehet választani. Nem sajnálták ki belőle a hidratáló érzetért, selymességért, puhaságért, könnyedségért felelős összetevőket sem. Tesztelve magamon (érzékeny, világos bőröm van), semmilyen irritációt nem okozott! Gyönyörű színek! A 6-ból 5 hódított meg! :-) : No.4 "Pink Pavlova" - friss, fiatalos. élénk, üde "baba-rózsaszín" / No. 3 "Strawberry Jelly" - üde, élénk meleg narancsos-barackos kellemes, olyan tavaszias / No.2 "Turkish Delight"- lágy hidegrózsaszín tonús, nem napbarnított világos bőrön gyönyörűen mutat / No.5 "Raspberry Ripple" -pigmentált, de áttetszően eloszlatható, mintha picit málnás színre csipkedtek volna :-) ez is nagyon szép :-), No. 6 "Vanilla Ice" - tulajdonképpen highlighter, ritka szép fényben játszó nedves hatást kelt és egész egyszerűen nem lehet vele túlzásba esni, annyira áttetsző, hogy szinte bármennyit kensz fel, nem tudod elrontani.Nem csillámrengeteg, hanem nedves hatású! Valóban könnyen építhetőek, így az intenzitásuk is. Míg más krémes anyag felvitelénél szinte azonnal el kell dolgozni, mert hamar ránk szárad, addig ennél a terméknél kapkodás nélkül dolgozhatunk! Imádom őket, a legjobbak mindennapos viseletre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 15.

Ariel001

2016. július 23.

Jó kis termék, könnyű nyári kis pirosító. Egy barack és egy rózsaszín árnyalatban rendeltem, mindkét szín pigmentált, tartós. Magamon ritkán használom, mondjuk így nyáron többször kerül elő, de mivel másokat is sminkelek az érettebb, ráncosabb bőrre szeretem használni azért is szereztem be. Felvitel után kézzel könnyű eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

encsi17

2016. február 11.

Nagyon szép színekben kapható, természetes és tartós. Két szín van meg (raspberry ripple, turkish delight) Utóbbitól megválnék, mert az első szín erősebb és az esti sminkhez nekem jobban bevállt. Egyébként ajánlom, ár-érték arányt figyelembe véve kitűnő termék és nem okoz pattanásokat, ami nálam fontos szempont!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate