bebe

Ár:   495 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lisana, Módosítva: 2017. január 25.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók

Azonnali nyugtatást, ápolást és védelmet nyújt az ajkaknak a benne lévő sheavajnak, aloe verának és méhviasznak köszönhetően.

Ár: 200 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Sima posta, ajánlott posta, foxpost vagy személyesen átvehető Nyíregyháza Korzónál
cattitude

2019. október 9.

nem annyira szeretem, nagyon (mű)viaszos és úgy érzem, megül az ajkaimon. elkenegetem, de inkább csak azért, hogy fizikailag védjen, sajna nem érzem, hogy ápolna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

TheTroublemaker

2019. augusztus 23.

Az általam próbált ajakápolók közül ez vált be a legjobban. Nagyon jó illata van, szépek az összetevői, nem irritál és tényleg használ. A cuki csomagolás pedig csak a ráadás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Ennie86

2019. május 9.

Az aranyos kis méhecskék fogtak meg a csomagolásán. :) Meglepődve tapasztaltam hogy még jó is! Kellemes mézes illata van, lassan fogy. Lehetne kicsit masszívabb, de teljesen jól hidratál ennyi pénzért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Irudi

2019. április 5.

Mióta változtattak valamit a Labellokon, keresem a helyettesítő terméket...
És végre megtaláltam!
Nem szárítja ki a számat, viszafogott, kellemes illata van, és nem is nehezíti el az ajkakat, egyszerűen tökéletes.

Eddig csak Müllerben láttam. Ha veszem, akkor kettesével: egyet otthonra, egyet a munkahelyre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Mióta változtattak valamit a Labellokon, keresem a helyettesítő terméket...
És végre megtaláltam!

Bkini

2018. december 19.

Nagyon finom természetes illata van, hidratál, puhít, nincs "műérzés" tőle a számon, újraveszem =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

Gyalogkakukk

2018. szeptember 21.

Leginkább a méhviasz illat érezhető. Állaga kellemes. Hatása és tartóssága már kevésbé meggyőző.
Ár-érték arányát és összetevőit is figyelembe véve, nem rossz termék, de én nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

ramona22

2018. május 15.

imádom az illatát és az állaga tökéletes :) 10/10

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

imádom az illatát és az állaga tökéletes :) 10/10

Annie25

2018. március 5.

A müllerben találtam rá, máshol nem találkoztam még ezzel a típussal. Nagyon megszerettem, tökéletesen hidratál, jó illata van, nem ragacsos. Igazi téli alapdarab száraz ajkakra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

tymes18241

2017. szeptember 24.

Szeretem! A kiszáradt ajkaimat egy nap alatt rendbe tette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Szeretem! A kiszáradt ajkaimat egy nap alatt rendbe tette.

watershine

2017. május 12.

Krémes állagú, mégsem ragacsos, teljesen kényelmes viselni. Jó az illata, tényleg olyan mézes. Nem utolsó sorban pedig tökéletesen hidratál! Nekem eddig ez vált be a legjobban, pedig folyton szenvedek (szenvedtem) a cserepes ajkaimmal. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag