bebe

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Glowycosmeticsblogspot, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. április 1.

Kategória:   Ajakápolók

A természetes cukorrészecskék finoman megolvadnak az ajkán, és eltávolítják a bőr apró pelyheit. Szuper praktikus útközben is. Finom ropogós vanília habcsók illattal!

Irudi

2020. november 4.

Müllerben sikerült beszereznem egyet.

Teljesen meg vagyok vele elégedve, bár nem úgy használom, ahogy rá van írva :)

Egy kisebb mennyiséget viszek fel az ajkaimra, finoman dörzsölgetem, és utána nagyjából lemosom.
Van benne valamilyen olaj, amitől nagyon puhák lesznek az ajkaim.

Engem egyelőre meggyőzött, szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Müllerben sikerült beszereznem egyet.

Teljesen meg vagyok vele elégedve, bár nem úgy használom, ahogy rá van írva :)

Van benne valamilyen olaj, amitől nagyon puhák lesznek az ajkaim.

Engem egyelőre meggyőzött, szeretem használni.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.