bebe Young Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2012. április 26.

Kategória:   Tusfürdők

juditkaa70

2015. július 19.

Igazi nyári illat,bódító. Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 19.

Igazi nyári illat,bódító. Imádom! :)

magusszi

2013. február 12.

Eléggé kétségeim támadtak a márkával kapcsolatban.Mivel alapjáraton hinnénk a fiatal bőr ápolására kifejlesztett termékcsaládról van szó,és szó mi szó elmúltam már harminc.Mindenesetre megvásároltam ezt a tusfürdőt és kellemesen csalódtam benne.Rendkívül meglepett a bőrpuhító hatása és emellé egy nagyon kellemes illatot is kölcsönöz a bőrnek.Volt hozzá egy szintén ilyen testápoló minta ajándékba.Annak kicsit vizes hatása volt,de igazán megnyerő:)Nekem ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 12.

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)