bebe Young Care

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2014. szeptember 22.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tengeri ásványi anyagok és vitaminokkal dúsított hidratáló arckrém

Arckrémként és arcmaszkként is használható

Sugarplumfairy

2018. október 3.

update: ekcémát okozott az arcomon, utána megpróbáltam máshová elhasználni, de még az ujjaim közötti vékony bőrt is irritálta. Csak óvatosan :(

Nagyon szeretném szeretni. Az összetevők miatt, különösen a réz-glükonát miatt vettem meg.

+ nagyon jól hidratál. De tényleg!
+ nem okozott mitesszert, komedót
+ nem okozott gyulladást, allergiás reakciót sem, eddig

- sok, nagyon sok parfüm. Az a tapasztalatom hogy az illatosított krémektől előbb-utóbb felüti a fejét az ekcémám, lehetőleg valami kevésbé látványos helyen, mondjuk a homlokon közepén, és ha már ott van, marad egy hétig a biztonság kedvéért, hogy megjegyezzem egy életre, olyan cuccot amit szívesebben szagolgatok mint kenegetek, ne kenegessek. Amúgy kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

+ nagyon jól hidratál. De tényleg!
+ nem okozott mitesszert, komedót
+ nem okozott gyulladást, allergiás reakciót sem, eddig

Majo

2016. október 6.

Ez a második kedvenc Bebe arckrémem! Szintén nagyon jó az illata és nagyon jól teszi a dolgát. Sminkelés előtt szoktam használni, viszont vigyázzatok vele, mert ha véletlenül túl sokat kentek fel és rásminkeltek, akkor hajlamos csomókban megállni az arcon!!! Valószínűleg a maszkos funkció miatt. Ezenkívül nincs gond vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 6.

fdorottya

2016. szeptember 20.

Nagyon sok arckrémet próbáltam, használtam már, de mindegyikhez hozzászokik a bőrőm egy idő után, így már nem használ. Erre esett most a választásom. Eddig tetszik. Nagyon jól hidratál. Nem hagy zsíros érzetet, gyorsan beszívódik. Illata nekem egy picit sok, de gyorsan elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

titinem

2016. április 20.

Vízhiányos bőrre akkor is megfelel,ha picit zsírosabb- nem nehezíti el,nem zsírosítja, és a felületi vízhiányt szépen kezeli. Amikor nyár van és nagyon zsíros a bőröm,nyílván nem jó-de előkerül minden tavasszal és ősszel,mint a tökéletes átmeneti megoldás.
Amíg nem találtam jó éjszakai krémet,télen estére is felraktam- a fűtéstől kiszáradt részeket szépen rendbehozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

korneliaszepesi

2016. január 30.

Ez lett a kedvenc arckrémem. A bőröm száraz és pattanásos. Miután felkenem érzem, ahogy az arcom magába szívja, és nagyon puha lesz utána.
Előtte tonikkal összekeverek pár csepp teafaolajat, ami leszárítja a pattanásokat és csökkenti a gyulladást ezután felkenem a krémet.
Az összes pattanásom ugyan nem tűnik el, viszont eddig ez a legjobb arckrém amit találtam. Nem marad utána zsíros az arcom és főképp nem okoz még több pattanást. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 30.

LadyLatte

2015. február 3.

Kicsit furcsa ez a krém, az állaga, aztán mikor megszárad, akkor képez ilyen halvány réteget a bőrön, de inkább mondanám ezt jónak, mint rossznak. Mikor rákenem a kiszáradt bőrömre, szinte érzem ahogy magába szívja a nedvességet. Finom az illata, nálam 5-ös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 3.

ST-ke

2015. január 27.

egy ideje használgatom, de nem lett a kedvencem. kék zselés állagú krém, könnyen felszívódik, és nem ragad. viszont nagyon erős illata van, ha ki van száradva a bőröm és önmagában viszem fel, éget-csíp. így nem is vagyok képes használni, mangóvaj után viszem fel. viszont a kettő együtt nagyszerűen összedolgozik, sminkalapnak is tökéletes (a skin79 vital orange-ot használom, ami elé meg nagyon kell az aláhidratálás). kicsit drágának érzem úgy, hogy önmagában nem tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 27.

zsuzs.4140

2015. január 16.

Hello. Szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet ezt a terméket megrendelni?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

Hello. Szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet ezt a terméket megrendelni?

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Maris Aqua, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.