bebe Young Care

Ár:   215 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2011. július 31.

Kategória:   Testápolás

Kiszerelés: 75 ml

Panni21

2019. április 11.

Csak a tégely miatt vettem a kicsi (25ml) kiszerelést, az ékszereim (apró fülbevalók) szeretném tárolni benne, csak előbb elhasználom a tartalmát.
A csomagolás nagyon cuki (szebb, mint a képen), az illata kellemes, de tényleg egy az egyben tégelyes Nivea maga a termék, száraz bőröm van, de ezt már én sem tudom hová kenni, maximum a kezemre, ahol ki van sebesedve. Megelőlegezem a jó értékelést, mert a csomagolással már megvettek kilóra, és bízom benne, hátha pont ez hozza helyre a kezem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Stelly

2016. január 5.

A család kedvence évek óta, majdnem mindig van otthon, arcra és szemfesték letisztításához használjuk.Lágyabb a Niveánál, de még is kis helyen elfér, jól ápol és az illata is jó néha még aranyos csomagolása is van :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 5.

blilla91

2015. szeptember 21.

Én a tégely miatt vettem meg, de nem festése miatt, az nekem pont olyan mint a képen, viszont a munkahelyemen egész nap agyaggal dolgozom, na a kezeimnek kell a hidratálás. Azonban nem akartam egy tubus kézkrémet hurcolászni magammal, a pici kiszerelések meg anyagilag nem érik meg. A niveát nem szeretem, és amúgyis sokarolom, hogy azt vegyek erre a célra, így erre esett a választásom, egy 30ml-s tégely személyében. :) Szerintem a krém is teljesen rendben van, nekem jobban tetszik a niveánál, annál úgy érzem h nem engedi lélegezni a bőröm, ezt ennél a krémnél nem érzem, hiába sűrű krém. De ha elfogy nem hiszem h újraveszem, mert egy másik kézkrém a favoritom (Florena olivás) de az tubusos, úgy gondoltam majd abból nyomok ennek a kiürült tégelyébe. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Ophelia

2015. május 6.

Szeretem ezeket az univerzális kis krémeket, mindig van nálam valamilyen a biztonság kedvéért. Ennek a krémecskének igazán kedves a csomagolása (most éppen virágos), az illata kellemes. Én is a kék Niveához tudom hasonlítani, az állaga kicsit lágyabb, jobban kenhető, sőt még az illata is jobban tetszik, viszont a nagyon zsíros utóérzet ugyanolyan, mindenképpen éjszakára ajánlanám, nekem a kezeimet reggelre szépen rendbe szokta tenni. 215 forintért pedig ragyogó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

gioia

2015. április 2.

Nosztalgia fogott el a nivea krémek iránt, ezért beruháztam egy kis tégelyesre a müllerben. Az illat tök ugyanaz, a krém is. Már gyerekkoromban is utáltam, hogy ennyire zsíros. Most próbáltam a kezeimre, hisz télen szörnyen ki tudnak száradni, de egyáltalán nem segített rajtuk. Lehet, hogy van, akinek ez működik. Sajnos nekem nem. Az összetevői pedig....brrr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 2.

Bonnieoo7

2015. február 5.

Mint sokan mások engem is a vicces állatfigurás fedele vonzott.Ez öreg hiba, mert a csomagolás alapján soha nem szabad választani arcápolót...
Mivel nagyon olcsón hozzá lehet jutni a Müllerben így nem veszítettem sokat a kipróbálásával. Nem valami nagy szám, bár én kizárólag smink javítására vagy teljes eltávolítására használom. Már többször újravásároltam ,de most a Nivea kerek dobozos szolgál erre a célra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

lyly

2015. január 17.

Leginkább azért vettem meg, mert kicsi, magammal vihetem mindenhová, nem foglal nagy helyet. Az illatát nagyon megszerettem és viszonylag hamar szívódik be, nem is kell belőle sok. VISZONT a teteje nagyon könnyen leeshet így nem dobnám bele csak úgy a táskámba. 4*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

fdorottya

2014. augusztus 24.

Nagyon szeretem!! Én ezt szoktam kenni mikor kiszárad a szám és jobb mint akármelyik ajakápoló! 215.- Ft-ot pedig simán megér! Jah és sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

danna113

2014. május 8.

Véletlenül botlottam bele a Müllerben, éa már magam sem tudom muért vettem meg, de magyon megszerettem. Praktikus, az illata finom, az àlaga sem túl sűrű (nem olyan mint a nivea) , és bárhol hasznáhatom (bár legtöbbször az ajakápoló szerepét tölti be).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

mandula

2014. február 10.

Ajándékba kaptam. A csomagolás aranyos, csajos, de a tartalma nem vett le a lábamról. Zsíros, tömény, nehezen beszívódó krém.
A hidratálása közepesnél gyengébb. Ha el is használom akkor csak este fogom használni, mert több óra kell neki, hogy beszívódjon a bőrbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Butylene Glycol