bebe Young Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2012. április 27.

Kategória:   Tusfürdők

juditkaa70

2017. február 11.

Nekem nagyon bevált és szeretem is nagyon ezt a márkát! Frissítő,lágy illata magával ragad. egyáltalán nem szárítja bőrt! Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 11.

zombia

2014. november 29.

Megvettem nyáron, mert megtetszett az illata.. aha... pár használat után észrevettem, hogy iszonyúan kiszárítja a bőrömet.. kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

Laura19

2013. december 23.

Remek termék! Csini a flakonja, kellemes az illata. Jól habzik, nem szárít. Az illata megmarad a bőrön. Megéri, teljes mértekben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 23.

danacanahai

2012. április 17.

Szeretem a finom "kek" illatat, kellemesen frissit. Nem szaritja a borom es szeretem hogy nincs benne szinezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 17.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.