bebe Young Care

Ár:   600 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Lisana, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. január 10.

Kategória:   Dezodorok

Alumíniummentes deo 24 órás védelemmel.

Violacska

2018. április 30.

Nagyon szeretem az illatát.Szerintem jó termék,teszi a dolgát.Bàr én nem igazán vagyok az az izzadós tipus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

emmike

2017. szeptember 19.

A fújós változatát vettem meg. Hát, ez valami borzalom. A szagokat nagyjából elfedi, bár nekem fullasztó az édeskés illata. Az izzadásgátló hatása értékelhetetlen számomra. Mintha jobban izzadtam volna tőle. Egy laza napot sem lehet rábízni. Kuka!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

nrebcsi

2017. február 28.

A rózsaszín társánál már hatásosabb, így 3 pontot kap!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

A rózsaszín társánál már hatásosabb, így 3 pontot kap!

juditkaa70

2017. február 20.

Erős citrusos illata van,nekem sajna nem jött be!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 20.

Erős citrusos illata van,nekem sajna nem jött be!

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.