bebe Young Care

Ár:   600 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Lisana, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. január 10.

Kategória:   Dezodorok

Aluminium mentes dezodor 24 órás védelemmel.

Neubauter

2018. május 22.

Nagyon finike! Nalam a celnak is megfelelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Nagyon finike! Nalam a celnak is megfelelt.

nrebcsi

2017. február 28.

Illata jó, hatásra 0. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Illata jó, hatásra 0. :(

ngyrbk

2017. január 12.

Az illata jó,de a hatása 0.
Sokkal jobban szerettem a régi bebe dezodort ami ma már sajnos nem kapható sehol sem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Az illata jó,de a hatása 0.

eperturmix

2016. december 5.

Nekem a spray változata van meg,a botrányosan rövid ideig tartó de finom illatán kívül,semmit nem tud. Egyáltalán nem tartós,egy órán belül mintha rá se fújtam volna,ugyanúgy izzadok,és érződik..Többet biztos nem veszek,az illatára adok pontot,ami jó LENNE ha..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.