bebe Young Care

Ár:   550 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eperturmix, Módosítva: 2016. december 12.

Kategória:   Dezodorok

24 órás frissességet biztosító deo spray rózsa illattal. Alumíniummentes, gyengéd a bőrhöz.

Tina9997

2019. december 1.

Az illatáért oda vagyok. A hatékonysága lehetne jobb, nyárra kevés de ősztől tavaszig megfelelő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

Plenda

2018. november 26.

Én nagyon szeretem, annyira jó illata van! Én a rózsát nem èrzem, kifejezetten púderes illat. Rajtam a tartósságával sincs baj, igaz nyáron kicsit jobban is kifejthetné hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

ngyrbka

2018. május 18.

Az illata kíváló, a hatása semmi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Az illata kíváló, a hatása semmi...

Rainbowgirl14

2018. április 29.

Azért vettem meg először, mert láttam, hogy alumíniummentes. Nagyon kellemes illata van, egyáltalán nem erős. Az eddigi dezodorjaim közül ennek az illata tetszik a legjobban. Már a harmadikat használom. Az izzadásgátló hatása lehetne egy picit jobb, de összességében szerintem jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

nemkriszta

2017. június 7.

Tudom, hogy nem az én korosztályomat célozták meg ezzel a termékkel, de annyira finom púder illata van, ráadásul rajtam sokáig érződik. Az utóbbi időben előszeretettel választottam alumíniummentes deókat. Lehet, hogy kánikulában kevés lesz, de most még imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

ljudith78

2017. április 23.

Havonta egyszer a Solutio Antisudorica a barátom, így deót én tényleg szinte csak illat alapján választok. Legutóbbi Mülleres lődörgés alkalmával került a kosaramba, akkor, amikor rátaláltam a szintén Bebe életem testápolójára 😊 Gondoltam egy próbát megér a cuki csomagolása miatt is. Rózsa... Ha nincs ráírva, én ki sem érzem belőle (szerencsére), ez egy csodálatosan finom púderillat, nagyon örülök, hogy megvettem. Nyilván nem én leszek az, akinek érdemi véleménye van a hatását illetően, de biztosan a újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.

juditkaa70

2017. április 1.

A múltkori Müller szombat alkalmából vásároltam belőle mindjárt 3 db-ot.. Kellemes púderes illata van.

Update: 2017.04.01

Valóban nem tartós az illata,és a még az enyhe hónalj szagot sem semlegesíti. Nagyot csalódtam ebben a termékben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 1.

Update: 2017.04.01

nrebcsi

2017. február 28.

A golyós dezodor után, aminek hatása egyenlő a nullával, meglepően nagyot csalódtam ebben a termékben, így mindenképp ajánlom bárkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

eperturmix

2016. december 12.

Az illatán kívül,ami szerintem nagyon jó,az ég világon semmit nem tud.Abszolút nem tartós,fél óra múlva mintha be se fújtam volna magam,nem veszi el a szagokat,keveredik az izzadsággal..hát elég rossz..Velem a bebe nem szimpatizál,vagy a minősége nem az igazi,de nem válnak be rajtam a termékeik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Triethyl Citrate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.