bebe Young Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Виктория, az összetevőket feltöltötte: kockaCUKOR00, Módosítva: 2016. január 19.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Lágy tusolókrém száraz bőrre

Terkabarka

2020. május 13.

Ez a tusfürdő ezer éve (na jó, nem, de legalább 20 éve) jelent meg Magyarországon Johnson's PH 5.5 néven, akkor szerettem bele. A név változott, a gyártó és a termék viszont ugyanaz. Állandó darab otthon, isteni illata van és az állaga is pont jó, krémesebb, jól habzó típus. Tökéletes tusfürdő

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 13.

Renus

2019. szeptember 6.

kellemes, tartós az illata és bársonyos puha lesz tőle a bőröm.
szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

kellemes, tartós az illata és bársonyos puha lesz tőle a bőröm.
szuper!

pappevi1975

2018. november 1.

Nagyon szeretem, száraz bőröm miatt vettem.
Kellemes, tartós illata van.
Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 1.

Nagyon szeretem, száraz bőröm miatt vettem.
Kellemes, tartós illata van.
Csak ajánlani tudom!

mse02

2018. április 11.

Valami hihetetlen finom illata van amit én zuhanyzás után is érzek a bőrömön, nagyon szeretem.
Nem szárit sőt nagyon kíméletes a bőrhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

Nem szárit sőt nagyon kíméletes a bőrhöz.

Gardana

2017. augusztus 30.

Az egyik legfinomabb illatú tusfürdőm!
Nem szárít,sokáig megmarad az illata és gazdaságos!
Sokat elhasználtam belőle és mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Az egyik legfinomabb illatú tusfürdőm!
Nem szárít,sokáig megmarad az illata és gazdaságos!
Sokat elhasználtam belőle és mindig visszatérek hozzá.

RenykeBartha

2017. március 9.

Jò az állaga, krémes, nem szárit ès nem tolakodo az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Jò az állaga, krémes, nem szárit ès nem tolakodo az illata.

juditkaa70

2017. február 11.

Kedvenc márkáim közé tartozik. A bőröm nem száraz. Nagyon jól hidratál,lágy az állaga,na és az illata is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 11.

majoreszternora90

2016. október 15.

Ez egy olyan kedves kis finom illat! És maga a kence is hibátlan, nem szárít.
Az illata nagyon ismerős. Vajon mire hasonlíthat gyerekkoromból?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 15.

Ez egy olyan kedves kis finom illat! És maga a kence is hibátlan, nem szárít.
Az illata nagyon ismerős. Vajon mire hasonlíthat gyerekkoromból?

Krémacska

2015. május 30.

Jelenlegi leglegleg tusfürdőm! :) Finom illata van, amit sokáig érezni, hidratál és nagyon jól tisztít. 10*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 30.

Виктория

2014. augusztus 5.

Egyszer vettem ilyet, mert olcsó volt (1€) és gyorsan kellett tusi. Az egyik legjobb, amit próbáltam. Kellemes, visszafogott illata van, és nem szárít, sőt, hidratáltnak érzem a bőröm utána. Sajnos csak a flakon felét tudtam elhasználni, mert hazavittem, leesett, és letört a teteje, így otthon maradt anyuéknak. De biztosan veszek megint.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.