Becca Cosmetics

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Lulufej, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. október 24.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Segít egységesíteni a bőrfelszínt. Könnyed állagú bőrtökéletesítő hatást kölcsönöz az arcnak, miközben előkészíti azt a sminkelés további lépéséhez. Összehúzza a pórusokat és gátolja az arc olajosodását, a végeredmény pedig sugárzó ragyogás.

Villango

2020. november 27.

Szeretem nagyon.
Nekem nagyon hamar átfényesedik ugy, hogy fényvédő, ő, és Nyx alapozó.
Nemsokára elkezdem tesztelni DW alapozóval, de nekem a matt bőr nem játszik, szal nem is célom elérni.
Felkenni vagyis elkenni nem túl egyszerű, és a mennyiségre is vigyázni kell, de a sminket gyönyörűen fixálja, a pórusokat pedig halványítja.....azt hiszem megéri az árát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 27.

Szeretem nagyon.
Nekem nagyon hamar átfényesedik ugy, hogy fényvédő, ő, és Nyx alapozó.

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol