Becca Cosmetics

Ár:   $38   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: Endless, Módosítva: 2018. október 29.

Ár:   $38
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Áttetsző, "vizes" hatású, hidratáló fixáló púder. 50% víz és glicerin tartalmának köszönhetően permetszerű érzetet kelt a bőrön.

Amadea

2019. június 16.

A pár termék alapján, amit kipróbáltam, nagyon megszerettem a márkát, és persze most mindent ki akarok tőlük próbálni.:) A legutóbbi 20%-os kedvezmény keretében rendeltem meg ezt a púdert, vacilláltam, hogy ezt vagy az under eye púdert vegyem meg, végül győzött a kíváncsiság, mi, 50%-os víztartalom egy púderben, na ne!
Pedig tényleg így van! Mintha nedves ecsettel simogattam volna az arcomat, száraz és vízhiányos bőrűeknek szerintem megéri kipróbálni. Én az utóbbi típusba tartozom és alapozás előtt mindig jól aláhidratálok, primert is használok, de többször előfordult, hogy a púderek így is kiemelték a száraz részeket (ami tkp. egy jó jelzés, hogy valamit változtatni kell a rutinon) és azzal már nehéz volt mit csinálni. Ezzel a púderrel egyelőre ezt nem tapasztaltam, a szem alatti ráncokba se ült bele, szóval egyelőre ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Asianlover

2018. szeptember 3.

Eddig egy thai fixálót használtam (majd arról is megemlékezem), aztán egy Tati videóban láttam meg ezt a terméket, és mondhatjuk, hogy rögtön felkeltette az érdeklődésemet. Az ígéret szerint, ez egy olyan fixáló púder, ami a bőrhöz érve "nedves" érzetet kelt. Szerencsémre volt, aki meghozta Amerikából, és így valóra vált az álmom: tényleg nedves érzetű lett a púderem :D ennyi, nem több, de ez nekem elég is volt a vásárláshoz. Tekintettel arra, hogy a német Douglas shopban sem elérhető soha, és Alaszkában is éppen kifogyott a Sephorában, el kellett menni az Ultába, láthatólag nem én vagyok az egyetlen, akit be lehetett húzni ezzel a trükkel :) Máskülönben egy megbízható, korrekt termék, ami nem szárít rommá és semmilyen irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Szilikonok: Polymethylsilsesquioxane
Színezékek: Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77492
Tartósítószerek: Sorbic Acid, Sodium Dehydroacetate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.