Becca Cosmetics

Ár:   £21   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4.5g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2016. március 21.

Ár:   £21
Kiszerelés:   4.5g

Krémes, világosító korrektor mely eltünteti a szem alatti karikákat.

Nocturama

2019. november 4.

Sephora kedvencek összeállításban jutottam hozzá. Sosem használtam még korábban ilyen terméket, a márkától is csak egy highlighterem van, amivel viszont nagyon meg vagyok elégedve.
Nem gondoltam, hogy a napi sminkrutinomban van létjogosultsága ennek a kis terméknek, de mióta megvan, előszeretettel nyúlok érte. Valahogy összekapja a sminket, szebb lesz tőle a végeredmény, élettel telibb az arcom. Kis kiszerelésben van meg, de kevés kell belőle, úgyhogy egy darabig elég lesz. Még nem tudom, ha elfogy, újra veszem-e, de egyelőre jók a tapasztalataim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Sztellus

2019. augusztus 31.

Kissé csalódtam amikor megjött és kipróbltam, még fotót is csináltam, hogy majd felteszem ide. De többször kipróbáltam, nem akartam elhinni, hogy 20 euróért egy sz.rt vettem. Nyaralás során csak ezt vittem fel, nem tettem fölé korrektrot és bevált, nekem nagyon világos a bőröm, ezért nem üt el nagyon az árnyalat, kissé világosabb lesz a szemkörnyékem és fényes is. Nem szoktam púderrfel fixálni, de egyik korrektoromat sem, nekem nagyon száraz a szemkörnyékem, ha teszek púdert olyan mintha 40+ lennék. Nem ül bele a kis ráncokba, a kéz melegével szépen eldolgoható. - 1 csillag, mert a tégelyes kivitel nem túl higiénikus és a brutál karikákat nem tudja eltüntetni, de határozottan szebb lesz a végeredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

era0101

2019. augusztus 31.

Már régóta szerettem volna kipróbálni, és most végre az enyém lett egy külföldi utam során. Háát..., az első néhány használat eléggé elvette a kezdeti lelkesedésemet, mivel ez egy ragacsos nehéz krém. Optikailag valóban világosítja a szem környékét, de a textúrájával egyszerűen nem tudtam megbarátkozni, ráadásul a nap folyamán egyszerűen "felszívódott", eltűnt a szemem alól, ahová reggel raktam.Mielőtt végleg lemondtam róla, és a soha nem használt sminkcuccok között landolt volna a fiók mélyén, adtam neki még egy esélyt: elkezdtem utánanézni hazai, külföldi blogokon a használatot illetően. Mivel sokaknál azt láttam, hogy a megszokott szem alatti korrektorral együtt használva remek végeredményt produkált, én is így tettem: felraktam a terméket ujjbeggyel vagy ecsettel, és utána az aktuális korrektort-most épp Babor Luminous Skin Concealert. Kb.2 hete használom így, és azt kell mondjam, tökéletesen bevált. A hajszálvékony ráncokat kitölti, a korrektor a helyén marad a nap végéig, nem mászik bele a ráncokba. Általában púderrel fixálom, de nem mindig, mivel anélkül is működik nálam.
4 csillagra értékelem. Egyet azért vonok le, mert a sminkben a legegyszerűbb,gyors megoldások híve vagyok, és ez egy plusz lépés, noha kárpótol a végeredmény.
Lehet, hogy a fiatalabb bőrön egyedüli termékként is beváik, de 40+ -nál szerintem nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

_-Mia-_

2019. április 17.

Maybelline fit me alatt hasznalva semmi pluszt nem hoz.
önmagaban rajtam fura szine van. es utalom a tegelyes csomagolast >. <

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Maybelline fit me alatt hasznalva semmi pluszt nem hoz.
önmagaban rajtam fura szine van. es utalom a tegelyes csomagolast >. <

Amadea

2019. április 14.

Hirtelen felindulásból csaptam le egy eladó példányra a zsibin, de óriási szerelem lett belőle, imádom használni.
Sűrű, krémes, kicsit nehezen kenhető rózsaszín matéria, illata nincs (vagy csak én nem érzem), könnyű eloszlatni ujjbeggyel vagy blenderrel (gondolom, az ecsetnek se lehet nehéz dolga, de azzal nincs tapasztalatom). Nem szárít, még az államra is szoktam ütögetni belőle, ez a kritikus terület szárazság-fronton.
Fogalmam sincs, hogy csinálja, de olyan lágy, egészséges ragyogást ad a szemnek, hogy csak nézek, alig van szívem finoman lepúderezni, legszívesebben egész nap a fény felé forgatnám a fejem, hogy lássam az enyhe selyemfényű csillogását.
Harcedzett krémmániás nem rajong a tégelyes kiszerelésért, én se, de szép kis masszív üvegtégelye van, a külcsín illik a belbecshez.
Eddig elkerülte a figyelmem a Becca márka, de az eddig megismert két termékük (a másik a gradient highlighter) instant kedvenc lett, szóval heló Becca, szeretnék tőletek mindent kipróbálni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

danyadi77

2018. július 3.

Az az igazság, hogy nekem nincsenek sötét karikáim, inkább egy kicsit táskás szokott lenni a szemem alja, úgyhogy nem nagyon van mit halványítani. Sminkes ajánlása alapján vettem meg, de tulajdonképp nincs is rá szükségem ( eladóvá is vált a példányom)...Annyi biztos, hogy sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

adri251982

2018. március 24.

Nagyon meg vagyok elégedve vele. Eleinte félve kerülgettem, mert nem igazán tudtam, mit takar a "brightening" szó. De szerencsére nem egy csillivilli cucc, inkább amolyan "fényvisszaverő effektusként" fedi el a szemem alatti sötét foltot. Magát a karikát nem, de azt nem is vártam el tőle (az genetika, sajnos). Az állaga tényleg elég krémes, de megfelelő korrektorecsettel szépen el lehet dolgozni. A világosabb színben vettem meg, de van már belőle medium árnyalat is.
Szerintem önmagában is megállja a helyét, de rosszabb napokon azért nem árt rátenni egy réteg "klasszikus" korrektort.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 24.

SimonHajni

2018. január 15.

Ha jól tudom, csak egy színben létezik, először a kis tégelyben nagyon rózsaszínnek tűnik, de bőrön nagyon jól mutat. Nagyon krémes, csillog, tehát tényleg visszatükrözi a fényt, és így világosabbnak tűnik a szem alatt, viszont önmagában szerintem nem elég, kell hozzá egy bőr tónusú korrektor is, hogy a makacs lilás-kéket (nekem sajnos ilyenem van..) eltüntesse. Viszont tényleg nagyon sokáig elég, úgyhogy megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

agoca

2016. július 4.

2 hete használgatom a terméket és csak jókat tudok mondani róla. Elég fényes a végeredmény, uh ha vkinek ez nem tetszik, akkor lehet nem ez a korrektor a legoptomálisabb választás. Én ha soknak találom a csillogást teszek rá egy kis Catrice vizálló korrektort.
Ráncokba minimálisan ül be, csak közelről látható. Állaga, csomagolása a MAC paintpotokhoz hasonló, de egy leheletnyivel puhább a belbecs.
Eddigi legjobb, most nyárom jól teljesít, télen szárazabb bőrön majd meglátjuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 4.

Eddigi legjobb, most nyárom jól teljesít, télen szárazabb bőrön majd meglátjuk.

mrsgrob

2016. március 7.

Mivel Beautypedia-n olyan jó véleményeket kapott mind szakértői mind közösségi részről, megvettem és jól tettem. Olyasmit kerestem ami vékony rétegben is megerősíti egy szintén vékony rétegben felvitt concealer hatását, ezt pedig pont erre találták ki.
Pici, vastag üvegtégelye olyan mint egy krémes szemfestéké. Állaga sűrű, szinte kemény, de nagyon jól kenhető, icicpicit ragadós. A tégelyben a színe kissé meghatározhatatlan, olyan barackos rózsaszínes.
A bőr sötétebb részeire téve igen látványos a változás, világosítja az adott részt, fényt ad neki. Keveset használok, csak az ujjam hegyét nyomom rá a krém tetejére, amennyi az ujjamon marad, azt tapogatom oda a kellő helyre. Egy ilyen ujjbegynyi a szemem belső sarka alá, a külső sarokba, "sminkmentes" napon a szemhéjamra is. Önmagában talán túl fényes de a lehető legkevesebb concealer-t téve rá nekem pont jó - sminkmentes napon lehelletnyi színtelen púderrel.
A szemem alatti részen a bőr vékony és finom ráncos, a husi pedig kissé plötyi. Bár jó a bőrápolási rutinom és még jobb lesz, el kell fogadnom a genetikai örökséget is. Az ilyen finom ráncos vékony bőrön eltüntetni a szem alatti karikákat kihívás, hisz nem lehet rá a megfelelő mennyiségben concealer-t tenni mert megáll a ráncocskákban, csúnyán kiemelve azokat (mindegy mennyire mondja a reklám az ellenkezőjét).Vékonyan feltéve viszont nem tünnek el a szem alatti karikák.
Ez is megállt kissé a ráncokban egy alkalommal mikor túl sokat tettem, de nem feltűnően (csak ha két centiről néztem). Nagyon meg vagyok vele elégedve, anyunak is viszek.
Nagyon jó sminkelés legvégén ujjbegynyit tenni a szem belső sarkába, mert teljesen természetes hatást keltve világosít.
Kis mennyiség, de mindennapi használattal is elég lesz első ránézésre több mint fél évig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Kaolin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0