Bee Natural

Ár:   645 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2014. március 21.

Kiszerelés:   4,2 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

100%-ban természetes alapanyagokból készült ajakbalzsam, úgymint méhviasz, E-vitamin, olajok és aroma. Védi és hidratálja az ajkakat.

Kiszerelés: 4,25 g

aiisha

2017. szeptember 1.

Végre egy ajakápoló, amit nem kell négyóránként kenni. Csendben teszi a dolgát. Nekem ez a kedvenc illatom, bár már volt epresem es acai berry-sem is, mind jól teljesített. Egyedül nyáron, nyaraláskor váltok fényvédős ajakápolóra, máskülönben nem kacsintok félre mióta ráleltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Krogshoj

2016. december 30.

Azért vettem meg, mert vonzott, hogy natúr termékről van szó, és mert a mangó illattal kellőképpen kíváncsivá tettek. Nekem bevált, már egy jó ideje megvan, és szerintem teljesen korrektül működik. Az illata mindig markánsan érezhető, amit nagyon szeretek is benne, és kielégítően ápol. Lehetséges, hogy van nála jobb, de a drogériákban fellelhető ajakápolók közül ez még így is egy természetes, és árban sem vészes darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

ayse

2016. március 28.

Kemikaliamentes es jo) ez az egyetlen ajakapolom az ezerbol ( van olcsobb dragabb) szoval teljesen rendbehozza a szamat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 28.

borsoka94

2015. április 27.

Carmex függő vagyok, nagyon sok tégelyt "elfogyasztottam" már, viszont a csúnya összetevői miatt szerettem volna egy jobb alternatívát, erre esett a választásom, de megbántam. Nemhogy mangó, de még gyümölcs illata sincsen, nem szívódik be, sajnálom, hogy kiadtam rá a pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

darcy

2015. március 20.

Ugyan van egy "tökéletes" ajakápolóm, de azért szívesen kísérletezek, ha valami megtetszik. Egy kellemes, mangó illatú ajakápoló nagyon vonzó volt. A csalódás annál nagyobb. Én az égvilágon semmiféle mangós illatot nem tudtam beazonosítani. Inkább valamiféle gyógynövényre tudtam asszociálni. Ezek után nem vitt rá a lélek, hogy "megkóstoljam". A "hatásával" sem voltam megelégedve. Mintha inkább még tovább szárította volna a számat. Semmilyen szempontból nem volt jó. Valójában nulla csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 20.

Winger

2014. október 2.

Valahogy nem akart működni. A szó szoros értelmében éjjel-nappal kenegettem a számat vele. Felkentem, lenyaltam, újrakentem. A végeredmény: teljesen kiszáradt ajkak és extrém gyorsan elfogyó szőlőzsír. 100 ft-tal olcsóbb volt, mint a többi. Lehet, hogy nem kellett volna sóherkednem.. 1-1pont az összetevőkért és az illat-íz élményért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 2.

Kriszti.B

2014. augusztus 27.

A gránátalmás verziót próbáltam ki először, és amiikor megláttam, hogy van mangós is, gondolkodás nélkül megvettem. Érdekes módon kevésbé vált be, mint a gránátalmás, ha egy ici picit többet sikerül felvinnem belőle fehéres lesz a szám (ezt a másik verziónál sosem tapasztaltam), és az illata, íze sem olyan kellemes szerintem.
Ettől függetlenül ez egy szuper ajakápoló, lehet, hogy fel sem tűntek volna ezek az apró hibák, ha nem próbálom előtte a gránátalmásat, ami nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

bnonikaa

2014. július 11.

nekem ezek az ajakápolók a kedvenceim! nagyon szárazak az ajkaim, és eddig ezek tudták csak rendbe tenni. nálam abszolút újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

vtina85

2014. július 2.

Ez az eddig kipróbált ajakbalzsamok közül a kedvencem, nem szárítja az ajkaimat és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

TheGirl

2014. május 27.

Szerintem nagyon jól hidratál, kellemes az illata, bár nem bánnám, ha egy picit kevésbé lenne ilyen intenzív. Szerintem túlságosan zsíros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Lanolin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.