Belico

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nonoo, Módosítva: 2015. március 18.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az arctisztító tejek gyakran tartalmaznak ásványi olajokat, így a bőrön egy kellemetlen zsírréteget hagynak. A lágy, ásványi olaj mentes BELICO arctisztító tej értékes növényi olajai (jojoba- és szezámolaj) már a tisztítás során ápolják a bőrt, nem hagynak rajta zsírréteget és nem szárítják ki. Kiváló hatóanyagainak köszönhetően szemfesték eltávolítására is kiválóan alkalmas.

bodor.bebi

2017. december 14.

Selymes,sima bör,bevàltja amit igér.Krémmel együtt ajànlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 14.

Selymes,sima bör,bevàltja amit igér.Krémmel együtt ajànlom.

Nonoo

2015. március 2.

A legjobb lemosó, amit valaha próbáltam. Az én kipirosodott bőrömet tökéletesen megnyugtatja. Az alapozót és minden szennyeződést nagyon szépen leszed, a vízálló szempillaspirállal nem bánik el elsőre. Lemosás után egy kis vattapamacsra teszek belőle, áttörlöm vele a szememet, úgy tökéletes lesz. Nekem egy évig tartott, reggel és este is használtam, azóta újravettem. Szerintem amíg kapható lesz nem válok meg tőle:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Urea