Belico

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: leemy, Módosítva: 2012. május 6.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Krémesen habzó tisztító készítmény, kimondottan enyhe tenzid keverékkel, mely nem irritálja a szemet. A nedvességpótló aloe verának és a nagyon enyhén zsírosító makadámia olajnak köszönhetően a CLEANSER II úgy távolítja el a felesleges faggyút és szennyeződéseket a bőrről, hogy megakadályozza annak kiszáradását. A bőrt üdévé és tisztává varázsolja. Teafa olaj tartalma antibakteriális hatású, az aloe vera sebgyógyító hatásával együtt megelőzheti a gyulladások kialakulását.

Catlover

2019. május 5.

Legeslegjobb, de csak zsíros bőrre. Csodás, natúr összetevők, lágy illat, krémesen habzik, sokáig elég. Megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 5.

rocketdog

2018. július 17.

Biztos jó termék, csak nem az én bőrömnek. Túlságosan szárította. Zsíros, aknés bőrre ajánlom inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Telihold

Korcsoport: >54
2018. január 14.

Hónapokig használtam minden gond nélkül, megelégedéssel. Aztán egyszer csak elkezdte szárítani és kivörösíteni az orrom és a szám körüli részeket. Csalódás. Lehet, hogy időközben a bőröm állapota is változott, talán régebben zsírosabb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. január 14.

malnaszorp95

2016. szeptember 12.

Nagyon szeretem a belico termékeket, az arclemosóik közül ezt használom. Finom az illata,sokáig elég és nyugtatja a bőrömet,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Frani77

2016. szeptember 8.

Remek illata van es a sminket is leszedi hianytalanul. Keves is eleg belole. 3 es fel honapja van meg, epp a felenel jarok. Biztos hogy ujraveszem, a tobbi Belico-s termekkel egyutt szepen rendbe jott az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

annasara

2016. március 13.

Tavaly tavasszal valamiért nehezen viselte a bőröm a hirtelen jött jó időt, és jó néhány apró pattanásom lett mindössze pár nap alatt. Utoljára talán kamasz koromban volt ilyen állapotban a T-vonalam. Ekkor ajánlotta a kozmetikusom ezt a lemosót, amely két-három hét alatt tényleg szépen helyre hozta a károkat. A csomagolását egyáltalán nem szerettem, a kupak nehézkes levétele után sem túl egyszerű kivarázsolni belőle a megfelelő mennyiségű lemosót. Állagra jó sűrű, nagyon kevés is elég belőle, így ár-érték arányban is rendben van. Hosszú távon viszont nagyon szárított, ezért én gyorsan lecseréltem, de hirtelen jött pattanásokra, vagy kombinált zsíros bőrre hatékony megoldás lehet. Fontos még, hogy mindenképp szükséges mellé egy sminklemosó is, mert a teljes sminket csak részben szedi le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

ST

2016. január 16.

A kupak rettenetes! Egyáltalán nem praktikus, idegesítő! Ebben az árfekvésben jobban ügyelhetnének a csomagolásra. Amúgy nem rossz lemosó. Alaposan tisztít, és kevésbé szárít, mint az előző lemosóm.
Update: vettem hozzá pumpát, így már összebarátkoztunk, ráadásul nagyon kevés is fogy belőle egyszerre. A Lotion I-gyel használva nem érzem, h. szárítana,, 4,5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 16.

fata morgana

2015. november 4.

3 flakonnal használtam el. Eleinte imádtam,de a végére már szárított.Az én vízhiányos, kombinált bőrömnek sok lett. A teafás illatát egyébként imádtam. Úgy éreztem alaposan tisztít.
Legutoljára 6000 Ft-ért vettem. Most egy olcsóbb alternatíva után kutatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Legutoljára 6000 Ft-ért vettem. Most egy olcsóbb alternatíva után kutatok.

wadeper

2015. május 23.

Hihetetlenül szerettem ezt a lemosót, bár picit szárított, de az enyhe teafa illatába szerelmes voltam és már épp újra akartam venni, mikor találtam egy jobbat, tized árért. Kicsit fáj a szívem érte, de racionálisan gondolkodva megérte váltanom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 23.

Frillies

2014. október 12.

1 hónappal ezelőtt eladtam a Belicos arcápolóimat itt a KM-en. Gondoltam van annyi más is, majd el leszek nélkülük!
Nem lettem. Tegnap mindent újravásároltam. Ez egyszer bizonyítja, h nagyon jó kozmetikumok, másodszor pedig, h csapnivaló üzleti érzékkel áldott meg a sors.
Nagyon jó arclemosó, pár héttel ezelőtt a normál bőrömet is szépen tisztította, de jelenleg szülés utáni ekcémával küzdök az arcomon és nem tudom mással megnyugtatni a bőrömet csak ezzel a lemosóval. Nem viszketek utána és nem jön ki újabb kiütés, hámlás, amitől lassan a falat kaparom. Jól habzik, nagyon gyenge, nem zavaró teafa illata van, pikk-pakk lehúzza a gyulladást és maradéktalanul tisztának érzem utána a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Betaine

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.