Belico

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 27.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Otthon is elvégezhető, biztonságos bőrmegújítás. Enyhe hámoldó enzimekkel szemcsék nélkül távolítja el az elhalt hámsejteket. Finomítja a bőrfelszínt, felfrissíti és lágyítja a bőrt. Az enzimek és gyümölcssavak behatolnak a pórusok felszínébe és kioldják onnan a komedókat. Már az első kezelést követően láthatóan megtisztítja és megfiatalítja, azonnal bársonyossá és sugárzóvá teszi a bőrt.
Hatóanyagok: glükolsav, szorbitol, almasav, élesztő enzimek, borsav, citromsav

Catlover

2019. május 5.

Heti 1x használom, ahogy javasolta a kozmetikusom esténként. Igazi babapofit csinál, imádom. Engem nem csíp egyáltalán, csak picit bizserget. Ez a dolga. Hosszú távon használva elmondhatom, hogy kisebbek lettek a pórusaim, sokkal feszesebb, üdébb, kevésbé zsíros. Utána is csak Belico termékeket használok, totális megújulás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 5.

Yohanna73

2019. január 13.

Nagyon szuper! 100%-osan megéri az árát! Látványos bőrkép javulást tapasztaltam. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 13.

malnaszorp95

2016. szeptember 12.

Régóta használom, nem is tudnék mást hozzáfűzni, kedvenc. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Régóta használom, nem is tudnék mást hozzáfűzni, kedvenc. :)

nemeth.anita

2016. március 9.

Mintát kaptam a kozmetikusomtól, és az általa ajánlott instrukciókat követve Cleanser II. lemosós tisztítás után száraz bőrre kentem krémvastagságban, majd 15 perc elteltével száraz kézzel ledörzsöltem, és vízzel lemostam a maradékot. Törölközővel megszárítottam a bőrt és bekentem Intensive care I-gyel. Amíg fent volt, a bőrömet finoman csípte, de nem volt kellemetlen. A végeredménnyel nagyon elégedett vagyok, könnyebb érzetű a bőröm, finomabbak a pórusok. És ami a legfontosabb, nem irritálja az érzékeny bőröm. Mindenképpen 5*-ot érdemel tőlem, ha bármi kellemetlenséget éreznék hosszabb távú használatnál, akkor visszatérek módosítani. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen hatással lesz a pattanáshegekre és az egyenetlen bőrfelszínre, amire szeretném használni!
Azt ajánlom mindenkinek, akinek hozzám hasonlóan szinte semmi sem jó a bőrére, tegyen egy próbát, egy jó Belico-s kozmetikus (mint az enyém is) szívesen fog mintát adni. Én nagyon gondolkodom, hogy áttérjek a Belico-ra, nagyon tisztának érzem a termékeket, fölösleges sallangtól mentesnek. Igazából engem nem zavar, ha valami drága egész addig, amíg használ, mivel nekem sajnos nagyon kevés ilyen termék van. Csomagolás tekintetében én sokkal jobban szeretem a tégelyes termékeket, mert így az utolsó cseppig fel lehet használni, ami főleg drága termékeknél nem mindegy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 9.

fata morgana

2015. november 4.

Többszöri nekifutásra sem csinált az én bőrömmel semmit. A kozmetikus utasításai szerint vittem fel és mostam le ezt a hámlasztót,de sajnos semmi változást nem vettem észre. A PC hámlasztóira szeretnék most váltani. Remélem használatukkal látható változást tudok majd elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

ST

2015. október 9.

Én most vettem egyet, a kozmetikus és a talpán lévő cimke szerint 7%-os a glikolsav tartalma. Már sajnos 8.400 Ft, de pl. a PC-hez képest még mindig versenyképes + tisztább is. A tégelyes kiszerelés nem tetszik :( Eddig csak kozmetikusnál használtam, uh. a hosszútávú hatásról később. Nyilván csíp, az a dolga! De pl. az Ilcsihez képest nem vészes, és a kezelés végére a pirosság is elmúlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.

wadeper

2015. május 23.

Engem pár használat után rettenetesen csípett, pedig nem használtam gyakran, sem hosszú ideig. Nagyon a pozitív hatásait sem tudom így értékelni, mivel a vörös képemen kívül nem vettem észre változást... Több hámlasztót használtam azóta, és ilyen mértékű reakciót egyik sem váltott ki. Valamint kényelmesebb is használni egy bőrön hagyható hámlasztót, mint ezt aminál az órát kell lesni és le kell mosni. Utólag, hogy többet olvastam a témában, az is zavar, hogy semmilyen adat nincs róla, hogy pl milyen %-ú hámlasztónak felel meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 23.

abonyiagnes

2015. május 1.

Roviden: imadom. Rengeteget segitett. Folyamatosan hasznalom most mar 2 eve. Nem vennek mast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 1.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid