Belico

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andesz, Módosítva: 2013. október 25.

Lelőhely:   kozmetika
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Könnyű, selymes konzisztenciájú, mattosító hatású krém alapozó. Nem hagy zsíros felületet a bőrön. Kőolajszármazékoktól mentes, nem nehezedik rá az arcra, nagy melegben is kellemes viselet. Kizárólag természetes pigmenteket tartalmaz.

Bette

2019. január 28.

Takarja a bőrhibákat, nincs maszkhatás, nincs irritáció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 28.

Takarja a bőrhibákat, nincs maszkhatás, nincs irritáció.

Sz. Csilla

2018. április 28.

Update: nem értem kezdetben, hogy működött annyora jól nekem. Utána félretettem, mert a színe már annyira nem tetszett. Mikor újra elkezdtem most használni a szép összetevői miatt, akkor közel sem éltem meg azt a nagy húha hatást.. Mindenesetre továbbra is jó alapozónak tartom és az összetevői miatt nagyon hálás vagyok.

Elképesztően csodagyönyörűség!!!! Jajj de szeretek szép lenni! :)))) Hát ez olyan babapofit kreált nekem, hogy kedvenc lett azonnal! Nagyon erős fedése van a II-es sötétebb árnyalatnak és mégis annyira beleolvad a bőrömbe, hogy alig lehet észrevenni, hogy van rajtam valami. Wouw!
Nem oxidálódik, csupa szép összetevő a hab a tortán és mégcsak nem is fényesedik ki. Más alapozók ahogy fényesednek hangsúlyozzák a pórusokat, ettől viszont bababőröm van. Juhhuuuu

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

Telihold

Korcsoport: >54
2018. január 14.

Évek óta használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Két különböző árnyalatra van szükségem a téli és a nyári időszakban. Szerencsére vékony rétegben nyáron is el tudom viselni. Mivel a bőröm egyre jobb állapotban van (a hámlasztóknak is köszönhetően), már nem feltétlenül használom mindennap. A kicsit zsírosabban fénylő homlokom miatt némi Belico púdert teszek fölé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. január 14.

Nonoo

2017. november 2.

A fedése valóban "csak" közepes, de imádom:) Nem irritál, nem szárít és az én bőrproblámnál ez nagyon fontos szempont. Már kétszer újravettem és szerintem ezután sem válok meg tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Babika20

2017. május 18.

Ez az első jó összetevős alapozóm..:) kozmitól kaptam arckezelés utánra egy kis mintát itthonra, de szinte napi használat mellett kihúztam vele bő 1 hétig. A kezelés során kaptam egy hámlasztást, szóval amikor a cucc dolgozott az azt követő 3 napban az arcomon és hámlott jobban, akkor azért a száraz részekbe beleült, nem volt szép, de melyik lett volna az ?! Micellás vízzel jól el lehet távolítani az alapozót egyébként, tehát leszedni is könnyű. Viszonylag szépen fed, lehet építeni. Én használok felé egy kis púdert, így nem fényesedek ki tőle, max délutánra van egy egészséges bőrfényem. Újabb pattikat nem okozott, amik kijöttek nem hiszem, hogy neki lennének köszönhetőek. Viszonylag gyorsan kell vele dolgozni de nincs maszk hatás. Ha belegondolunk egy drágább árfekvésű drogériás alapozó szinte ilyen árban van mindenféle kőolajjal és komedóképző összetevővel együtt..gondolkozom a teljes kiszerelésen!

Update: na megvettem a teljes kiszerelést, használom 1-2 hete. Árban majdnem 7000 Ft. Nem tudom.. nem szép a fedése:( nem mondanám nagy fedőképességnek, inkább egy közepesnek. A nap végére ocsmány konkrétan.. le kell pontozzam. Oké, nincs benne szilikon, tehát talán nem várható el tőle az, mint egy "sima"alapozótól.

Update 2 még mindig én vagyok :D ha jól előkészített alapra viszi fel az ember jól mutat. A száraz részeket viszont brutál kiemeli! Na, úgy tényleg ronda konkrétan. Ha hozzáérek a nap folyamán az arcomhoz, a kezemen marad konkrétan a nyoma. A szép összetevői miatt kitartok mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

natulcien

2016. június 22.

Nagyon szerettem volna egy natúr alapozót, de nem vált be. Nem szeretem, nem használom, és nem vagyok vele elégedett, főleg nem ennyi pénzért. Nem jó az állaga, nem jó a színe (MAke up-I). Szemfesték alapnak tervezem elhasználni, annak remélem jó lesz, ha már nincs benne piros összetevő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

szm

2016. április 28.

Én is ezer éve kerestem egy minden mentes alapozót, ami ér is valamit. Ezek közül eddig a legjobb a Belico, bár nálam sajna nem tökéletes. Én csak a szemem alá használom, mert amikor az egész arcomra kentem, akkor nem tudtam egyenletesen eldolgozni, csíkos maradt, pedig több ecsetfajtával is próbálkoztam:( Szem alá, korrektorként végülis egészen jó, de egyáltalán nem mindegy, hogy milyen krémet kenünk alá! Ha nem kompatibilis a krémmel, akkor csomósan, csíkosan fed akárhogy is próbálja az ember lánya szépen eldolgozni:( De jobbat még nem találtam, úgyhogy marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

j.sule

2016. március 17.

Egyszerűen nem tudom szépen eldolgozni. Mindenféle alapozóecsettel próbáltam, kézzel is. Csíkos maradtam. Van némi erőteljes szaga az elején, de ez nagyon hamar elszáll. Szép összetevők, ezért 3 csillag. Nagyon akartam ezt az alapozót, csalódtam. Feltettem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 17.

ST

2015. szeptember 21.

4,5 csillag, csak nem akartam lehúzni az átlagát :) Az 1. Belico termékem. Égen-földön kerestem egy szilikon, alumínium, PEG, minden mentes, mégis a funkcióját megfelelőképpen betöltő alapozót, és végre megtaláltam! Az 1-es színe pont megfelel a közepesen világos, kissé rózsaszínes bőrömhöz. A fedése közepes, de 2 rétegben építhető. Megszokásból/rosszabb napokon/nagyobb eseményekkor ásványi púdert használok rá, illetve szem alá, komolyabb pirosságokra korrektort, így elfogadható eredményt lehet vele elérni. Mivel víz bázisú, felkenéskor inkább olyan érzés, mintha színezett hidratálót használnék, de annál azért klasszisokkal jobban fed, és nekem tényleg púderesre szárad. Gyorsabban kopik, mint a szilikonos társai, de cserébe kényelmes, nem maszkos, nem tömít el. Azt hiszem, jó darabig kitartok mellette!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

bicitoth

2015. szeptember 13.

A legjobb alapozó, amit eddig használtam. Szépen eltakarja a bőrhibáimat maszkhatás nélkül. Nem irritál, egyenletesen kopik, az inci-je teljesen elfogadható, ár érték arányban is megállja a helyét. Amit elvárok egy alapozótól, azt maximálisan megkaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2