Belico

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Antibakteriális, fertőtlenítő arctonik

Antibakteriális hatású, zsírtalanító és pórusösszehúzó tonik. Tisztítja és frissíti a bőrt. Ajánlott zsíros/aknés bőrre vagy arckezelés utáni fertőtlenítésre. Rendszeres használatával a bőr pórusai finomabbak lesznek, szebb lesz a bőrkép.
Hatóanyagok: alkohol, aloe vera, hamamelis kivonat, citromfű kivonat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

vg123

2020. október 31.

Nagyon szeretem, sokkal frissebbnek, tisztábbnak érzem, és szebbnek látom/érzem az arcomat. A tonik után a krémből is jóval kevesebb kell. Nagyon sokat kerestem az érzékeny bőrömnek a megfelelő termékcsaládot és úgy érzem, hogy a Belicoval megtaláltam, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 31.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Propylene Glycol, Glucose

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.