Belico

Ár:   10 400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 22.

Ár:   10 400 Ft
Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Hidratáló krémek

Faggyúműködést szabályozó gél tágpórusú, fénylő bőrre

Csaknem zsírmentes gélkrém zsíros, tágpórusú bőrre EvermatTM hatóanyaggal. Az EvermatTM csökkenti a bőr olajos fényét és a pórusok nagyságát. A bőr nem csillogó, csupán egészséges fényű lesz tőle, a pórusok mérete csökken, egyenletesebbé válik a felszíne. Ezt a hatást a Seboclear® nevű hatóanyag komplexum még jobban erősíti. A Seboclear® enyhe keratolitikus hatásának köszönhetően a pórusok szabaddá válnak, ezzel segíti a faggyú kiürülését. A komplexum tartalmaz még antibakteriális és gyulladáscsökkentő hatású anyagokat is, így mérsékli a zsíros bőr gyulladásra való hajlamát is.

kenceficevivi

2021. június 10.

Csak az ára miatt adok neki 4*-ot, egyébként tényleg jó kis krém. Szuper az állaga, nem kell belőle sokat kenni, így azért sokáig elég. Reggelre még a hidratáló hatása is elegendő, éjszakára egy kis hyaluron szérummal felturbózom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

Rmalna

2019. november 11.

Húzós az ára, de ha valakinek problémás bőre van, akkor megéri. Nekem amikor a seborrheás dermatitisem kiújul, ez a krém nagyon sokat segít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Bea42

2018. október 5.

Sokat javult tőle a bőröm.Nagyon problèmás bőrre is èrdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 5.

Sokat javult tőle a bőröm.Nagyon problèmás bőrre is èrdemes kipróbálni.

Juli28

2018. április 22.

Én nagyon szeretem ezt a terméket! Az ára valóban kicsit borsos de szerintem megéri befektetni rá, sokkal többet tud mint a drogériás hidratáló krémek( azokkal eddig nem volt jó tapasztalatom)!! Nekem is látványosan összehúzta a pórusaimat és gyönyörű most az arcom, persze mellé használom a tonikját és a cleansert is. Gyorsan beszivódik, az állaga is isteni és nem kell sok belőle így sokáig elég a termék. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Hestiana

2016. október 1.

Az első Belico termék, amit a kozmetikusom tanácsára kezdtem el használni. A flakon rettentően praktikus, pumpás, ezáltal remekül lehet adagolni, de mégis az utolsó cseppig ki lehet belőle sajtolni minden krémet, ráadásul nem megy bele semmi kosz, mindent így kellene csomagolni! 5*

A t-vonalon és az orcákon nagyon zsíros, nagyon-nagyon-nagyon durván olajos és fénylő volt a bőröm. Bármit kentem, bármennyit púdereztem fénylett és ragadt és szörnyű volt, ezen kívül tele voltam fájdalmas, gyulladt patanássokkal. Nappalra nem is tudtam semmilyen krémet felkenni az arcomra, mrt egyszerűen vállalhatatlan volt pár óra elteltével.
Két dolog segített: 1. elhagytam a tejivást, laktózmentes tejre váltottam; 2. A Skin Control gél használata
A Skin Control szépen lassan, de nagyon jól helyrehozott, fényévekkel jobb a bőröm, mint azelőtt, kifejezetten átlagosnak mondanám. Kb. 3 flakonnal használtam el belőle összesen kb. 1,5-2 év alatt, szóval elég sokáig kitart, úgyhogy, ha valakit az ára ijesztene el (10.000 Ft körüli összeg) ne tegye, érdemes vele egy próbát tenni.
Az első néhány hétben látványosan összehúzta a pórusaimat, majd fokozatosan megszűnt a természetellenesen erőteljes faggyútermelés és fénylés, a pattanások száma is lényegesen lecsökkent. Azért hagytam abba a használatát, mert azóta inkább erőteljesebb hidratálásra van szükségem, úgyhogy az Intensive Care I-re váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol

lándzsás útifű levelének a kivonata. A kozmetikumokban baktériumölő, gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használják.