Bell

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: javi, az összetevőket feltöltötte: Eple, Módosítva: 2018. szeptember 11.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Rossmann, online

Hosszabbító és dúsító hatású szempillaspirál. Szemész által jóváhagyott.

orchidea8627

2020. április 24.

Nagyon megörültem neki, végre egy drogériás spirál amiből van szép sötétbarna szín is!
A kefe a régi típusú sörtés kefe, vékony és egyenes, nagyon biztató.
a kefe mérete és formája nagyon kényelmes, legalábbis az én szemem formájához.
Legalább 3-4 réteg kell belőle hogy látványos legyen a hatása, 1-2 rétegbe se volume se lenght...
A legnagyobb bajom vele hogy rettentően irritálja a szememet és nem tartós.
Sajnos 2-3 óra múlva már kezd elmaszatolódni és viszket tőle a szemem.
Cserébe baromi könnyű lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

A kefe a régi típusú sörtés kefe, vékony és egyenes, nagyon biztató.
a kefe mérete és formája nagyon kényelmes, legalábbis az én szemem formájához.
A legnagyobb bajom vele hogy rettentően irritálja a szememet és nem tartós.
Sajnos 2-3 óra múlva már kezd elmaszatolódni és viszket tőle a szemem.
Cserébe baromi könnyű lemosni.

Dreana

2020. február 16.

Nem rossz szempillaspirál,de használtam már jobbat is,pedig nagy reményeket fűztem hozzá.Egy idő után összetapadtak a pilláim ,ahogy próbáltam felvinni a terméket a szempilláimra.Sajnos másik után kell néznem ,de elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 16.

CianKamilla

2019. december 13.

Nagy reménykedéssel vettem meg, de sajnos 2,5 hónap után jelentkeztek nálam újra a szemproblémák ennél a mascaránal is. Nem ajánlom senkinek aki egyéb szemproblémákkal küzd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

krityo98

2019. december 9.

Nekem nagyon bevált, könnyen le lehet mosni, viszont nem kenődik el. Nagyon szép pillákat csinál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

Szandsza

2019. december 1.

A színe nagyon szép mélyfekete, azonban nagyon folyós, így felvitelkor teljesen összetapadnak a pilláim. Nehezen szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

ZsofiaLoren

2019. október 2.

Nagyon könnyed spirál. Sokszor kell átkenni a pillákat, hogy látszódjon valami. Ha valaki drámai hatást keres, ne ezt válassza. Viszont ha valaki csak szeretne egy kis színt a pilláira, annak ez a jó választás. Nekem barna színben van, imádom, mert nem irritálja a szemem, nagyon könnyen lemosható, mégsem pereg és jól bírta a könnyezést. Valamint szemöldök igazításra is kiváló ha nincs kéznél szemöldök ceruza.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

lylah

2019. június 21.

30-ast vettem meg mert nagyon szép kék színe van. De ici picit csalódtam. Nem tudom hogy az én szempilláim miatt vagy maga a spirál kefe miatt de nekem össze ragadtak a pilláim s olyan hatást keltett mintha alig lenne pár szál. De a színéért oda vagyok. Újra nem venném a kefe kialakítása miatt. Kettős érzésem van vele kapcsolatban így 50%ot adok rá. :)

Na jó... ellent mondok az előbbi véleményemnek. Egyszerűen imádom a színét. Több rétegben viszem fel, igaz lassan szárad s ha sok a réteg akkor lepereg a szempillámról, de valljuk be, nem egy 10E ft-os termék, ár érték arányban tökéletes. Ha nem cikcakkosan kenem fel akkor össze ragadnak a pilláim, de ennek ellenére megvagyok vele elégedve. Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

Terkabarka

2019. június 16.

Nagyon jó spirál, nem is annyira végeredményben (bár az is nagyon szép), inkább használhatóságában. Hosszú nyél és keskeny fej, nagyon kényelmes vele pillát festeni. Nem ad drámai hatást, szép és termeszetes a végeredmény. Nem pereg le a szemem alá, nem maszatolódik el túl könnyen

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 16.

rosa.love

2019. május 15.

Soha eletemben nem volt meg ennyire konnyu, termeszetes szempillaspiralom. Barna szinben vettem,sokkal jobban illik az arcomhoz, mint az eddigi fekete spiraljaim.
Egy minimalis melyseget ad a tekintetemnek, de megis szinte olyan, mintha nem lenne festek a pillaimon. Regota kerestem ezt a hatast. Egyelore tesztelem, ha 1 het utan se irrital, ez lesz eletem szempillaspiralja. Sajnos nem varok tul sokat, mert a marka mattito alapozoja iszonyuan tonkretette a boromet, igy szkeptikus vagyok...de majd meglatjuk..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 15.

Kitty9526

2019. május 15.

Szép hosszú, fekete szempillákat varázsolt, igazi műszempilla hatást. Viszont jóval hamarabb, mint más spiráljaim elkezdett besűrűsödni vagy nem tudom és utána már csak összeragasztotta a pilláimat. Undorító volt, tönkretette az egész sminkem és néha a reggelemet is. Még rengeteg termék van benne, de ki kell dobnom mert használhatatlan. Én nem szoktam pár hetente vagy egy hónap után kidobni a spiráljaimat, mert annál én jóval tovább tudtam eddig bármelyiket használni és akkor szoktam spirált váltani, ha már szinte kifogyott. Ha te nem ilyen vagy mint én, akkor egy próbát megér. Még egy negatívum, hogy nagyon lassan szárad, egyet pislogtam és összekent mindent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

PVP 0 0

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.