Bell

Ár:   3090 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: lumena, Módosítva: 2018. március 12.

Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló hatású, hipoallergén folyékony alapozó, amely kellemes érzést hagy a bőrön, és nem nehezíti el.

Nem komedogén, továbbá olaj-, alkohol- és illatanyagmentes.

rosa.love

2019. május 4.

Update 2019 majus: emlitettem az alabbiakban a bőr alatti puklikat, amiket okozott.. Nos, semmi aron nem multak el, most majusban szedettem ki oket kozmetikussal...nagyon durvan tonkretette a boromet. Amugy a marka Aqua Jelly alapozojaval meg vagyok elegedve, mostanaban azt hasznalom, bar manapsag 2 hetente egyszer, ha sminkelek.

Update 2019 januar: Nos, tobb uveg elhasznalasa utan sajnos eljutottam odaig, hogy utalom. Utalom, hogy fullasztja a boromet, viaszos erzest ad. Most megneztem az osszetevoit jobban, es van benne mehviasz (beeswax)... talan emiatt van? Vagy a rengeteg szilikon miatt? Mindegy is. Szep borom van, de az elmult evben, mig ezt az alapozot hasznalgattam, tobbszor is ilyen "grízes" puklik lettek a borom alatt,amik eletemben sosem jottek meg elo eddig. Persze mindig megmagyaraztam magamnak, hogy ez most epp hormonalis/rossz taplalkozas/alvashiany miatt lehet, hiszen csak nem a hipoallergennek hirdetett alapozo okozza... De mar biztos vagyok benne, hogy igenis ez a ludas. Igy unnepek kornyeken napi szinten keszitettem vele erosebb sminket, a borom tragikusan nezett ki utana:semmibol elobujo miteszerek,gyulladt pattanas, tobb grizes csomo.. Fujj.
Sajnalom, mert amugy felkenve nagyon szep borkepet ad, es a szine is tokeletes, ezert kap 3 csillagot. Kiprobalok a markatol egy masik alapozot is, de ha az sem valik be, orokre bucsut mondok ennek az egesz kamu-hipoallergen tortenetnek.

Update több hónap hasznalat utan:
Sajnos tobb problema is felmerult vele kapcsolatban, pedig nagyon akartam szeretni. Az elso, hogy az altala produkalt eredmeny minden csak nem matt. Felkeneskor suru, kremes, fenyes- es ilyen is marad. Mintha nem akarna megszaradni.
Ketto nyomasnyit kell eloszlatnom az arcomon, ha egy minimalis fedest el akarok erni vele, igy nem valami gazdasagos.
Amugy kevesszer sminkelek mostanaban, megis hamar kifogyott. Amikor letekertem a pumpas kupakot, lattam, hogy meg kb az egy ötöde benne van, fogalmam sincs hogy fogom kiimadkozni belole.
Hipoallergen, nem komedogen? Haaaat mondjuk oke, TALAN, de nagyon rezeg a léc! Sokszor ugy erzem, hogy fullasztja a boromet, es ha tobb napig hasznalom, ugy beleul a porusokba, hogy szinte kitisztithatatlan.
Ami mellette szol viszont tovabbra is, hogy gyonyoru a szine. A finishe pedig egyre jobban tetszik magamon. Ezert ujravettem, bar a 3 ezer ftot tovabbra is sokallom erte. Amint talalok masik olaj es parfummentes alapozot (ami szinte lehetetlen), valtani fogok.

Hahó, olaj es parfummentes, szep szinu alapozo drogerias viszonylatban! Vilagositsatok fel ha tevedek, de en hosszas bongeszes utan ugy latom, hogy ez az egyetlen olaj es parfummentes alapozo a dm-rossmanban (miota kivontak a Nyc-natural matte alapozot, ami szinten ilyen volt).
Kenyelmes, nem fullaszto, szamonra tokeletes. Az arat sokallom egyedul, hiszen 3 ezer ft egy tulajdonkeppen no name, alacsony fedesu alapozoert (az elobb emlitett Nyc alapozo 1200 ft volt!) kisse sok.
De ezt leszamitva, szamomra mindenkepp a 2018- as ev befuto alapozoja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 4.

Update több hónap hasznalat utan:

De ezt leszamitva, szamomra mindenkepp a 2018- as ev befuto alapozoja.

browning

2019. január 7.

Megvettem belőle 2 üveggel is, először tök jónak tűnt. Lassan észrevettem, hogy apró kis vizes pattanás-szerű izék jönnek ki tőle a bőrömön. Alapvetően nem vagyok túl pattanásos, nem zsíros a bőröm, sőt... Ettől viszont borzasztó lett :( Pedig először úgy örültem, hogy hipoallargén.. de akkor hogy lehet ez a neve, ha baromira nem az :(((

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

BloodFay

2018. december 26.

Kipróbáltam az érzékeny bőröm miatt. Hát.. Puderem nem volt eddig, így kicsit kényelmetlen volt viselni. Ragacsos maradt egész este és nem is fedett szinte semmit. Szomorú vagyok miatta, nagyon reménykedtem benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

bettyblue

2018. december 7.

Nekem nagyon bevált ez az alapozó, a 03 beige színt vettem meg. Hihetetlenül jól passzol a bőrszinemhez, nem szárít és nem okozott pattanást. Ez most a kedvencem, lecseréltem az eddig használt drágább terméket. Nálam 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

hsjk

2018. november 8.

Eleinte kicsit szkeptikusan álltam a termékhez, hiszen nem igazán találtam róla véleményt. A problémás arcbőrömnek nagyon jó volt végre egy könnyebb, jó összetételű alapozót használni. Szerintem a fedésével sincs gond, teljesen átlagos. Kiegyenlített arcbőrt kapunk, gyönyörűen illeszkedik az arc színéhez.
A pattanásaim is kevesebbek mióta ezt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 8.

A pattanásaim is kevesebbek mióta ezt használom.

Anriette

2018. október 25.

Már korábban szemezgettem vele a Rossmann-ban, és mivel mindenképpen egy hipoallergén alapozót kerestem elérhető áron, bár nincs nagy választék megvettem. Az érzékeny bőrömet ami épp gyógyulóban van az ekcémából nem bántotta. Azt írja matt hatású, itt olvastam, hogy többen megjegyezték , hogy nincs matt hatása, nos ennek én különösen örülök ugyanis nem szeretem a matt hatású alapozókat. A fedése gyenge, bár nincs bőrhibám, a bőrszínt egyenletessé és természetessé teszi, 03-as árnyalatot vettem meg. Egy picit szárította a bőröm, de nem bántotta, még barátkozunk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

Jolles

2018. október 2.

Alig két hetet használtam, de ennyire még egy alapozó sem bánt el a bőrömmel. Először egy pukli, aztán még egy, aztán még egy... és így tovább. Most félretettem, mert nagyon valószínű, hogy ez a bűnös - mivel más új krém nincs porondon. Kamaszként nem volt ennyi ragya az arcomon. Sajnálom, mert itt olyan jókat írtatok róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.

Mese89

2018. szeptember 26.

Nekem nagyon bevált, nem irritálja az érzékeny bőrömet és nem okoz mitesszereket. Önmagában pár óra után átfénylik a problémás részeken (orr, homlok), de a márka matt púderével együtt használva egész nap kitart és matt marad! imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 26.

jul100

2018. június 27.

Pár napja fedeztem fel ezt a márkát, azonnal jöttem fel Krémmániára-Youtubera-Googlera csekkolni, de túl sok véleményt nem találtam róla (olyan nyelven, amit el tudok olvasni), így egy kicsit bátortalanul, de levettem a polcról egy ilyet, mert nagyon szimpi volt a márka, jó volt a színe a jelenlegi barnaságomhoz (03-as Sunny beige) és egy ideje nem ajándékoztam már meg magam új sminkcuccal...
Mattnak tényleg nem mondanám a finisét, pláne nem rajtam, inkább olyannak éreztem, mint egy jó kis hidratálós alapozót. Szivaccsal jól belenyomkodtam egy kis púdert, így tetszett az összkép. Hálistennek most egész jó a bőröm, túl sok fedést nem igényelek rá, ennek nincs is túl sok, pont annyi, amennyit szeretek. Természetesen hamar átfényesedik ez is, hamar zsírosodik a bőröm 20 fok fölött, de nem jobban, mint a többi alapozóm. Egész nap rajtam volt, néha átmentem rajta blotting paperrel, egyszer újrapúdereztem, jól nézett ki este is.
A kiszerelése is tök okés, jó a pumpa, nem nyom ki túl sokat, a színválaszték lehetne több 3-nál, bár szerintem elég jó basic színek, úgy vettem észre, hogy kicsit illeszkednek is a bőrtónushoz. 3000 Ft volt kb Rossmannban, teljesen jó ár érte, egyelőre tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

marryjane

2018. április 13.

Rosaceás-extrém érzékeny bőrömet nem bántja. Kicsit gyenge a fedése, de a zöld szìnű primerrel használva nagyon jó. Könnyed, szép a színe, nem oxidálódik, könnyen beszerezhető és olcsó is. Eggyütt maradunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Dimethiconol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: ITT

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.