Bella

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: zsudi, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Intim mosakodógél növényi allantoin és D-panthenol hozzáadásával, érzékeny bőrű nők számára. Mindennapi használatra, az intim testrészek külső ápolására.

Kiszerelés: 300 ml

KissMinnie

2017. október 18.

Félve vásároltam meg, mert korábban más termékekkel nagyon meggyűlt a bajom. Ez viszont remekül tisztít, nem irritál és az illata is kellemes.
Most fog elfogyni az első tégellyel, így hamarosan újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Most fog elfogyni az első tégellyel, így hamarosan újravásárolom.

cserryy

2016. november 13.

Nem irritál, könnyen lemosható, kellemesen enyhe illatú. 2 nyomásnyit használok belőle egyszerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.

dizabella01

2016. október 8.

Én nagyon meg vagyok elégedve vele, gyengéden tisztít, nem irritál, nem csíp, kellemes az illata és praktikus a kiszerelése, sőt az ára sem vészes, 600 forintért vettem. 4 csillag, hiszen nem a legzöldebb összetevőlistájú intim mosakodógél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 8.

minus8

2016. augusztus 1.

Hát ezt tuti nem veszem újra. Ha pár másodpercnél tovább nem mosom le, akkor csíp vagy éget, nem is tudom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Csipetke

2016. február 5.

Nekem egy kicsit híg de használható.Illata nem sok van,ami egy kicsit jó is.Nekem olyan kis semmilyen de jó hogy van :)Igazából nem tudom el dönteni,hogy most jó vagy nem.... A célt szolgálja.De valószínű,hogy nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

senskin

2015. augusztus 19.

Olyan kis semmilyen, nem venném újra. Egynek elment, panaszt nem okozott. Nincsen komfortérzeted ha ezt használod.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

manocska81

2015. július 20.

Egyszer megvettem, elhasználom, de senkinek sem ajánlom. Nagyon híg, nem irritál, de semmi extra. A Nivea mosakodó géljét használom, csak nem volt és ezt vettem helyette. Nem jó, nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 20.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Lactic Acid