Bella

Ár:   650 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 10.

Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéd ápolás a Bella Sensitive intim mosakodógéllel

Bőrnyugtató hatású allantoin- és D-panthenol tartalmával különösen érzékeny bőrre ajánlott. Tejsavtartalmának köszönhetően biztosítja a hüvelyt védelmező savköpenyt, mely gondoskodik az intim testrészek védelméről.

Mindennapos használatra.

juditkaa70

2020. május 31.

Nagy kiszerésű, kellemes az állaga, nagyon enyhén parfümös. Az Idelyn intim mosakodót eléggé drágálom, így lecseréltem a Bella márkára. Olcsóbb, és véleményem szerint nem nyújt kevesebbet,mint a drágább intim mosakodó. Irritációt nem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 31.