Bellapierre

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilium Asiatic, Módosítva: 2015. július 27.

Kiszerelés:   4,2 g

A kompakt formulák 100%-ban ásványi anyagokat és természetes összetevőket tartalmaznak, beleértve a Cink Oxidot és az E-Vitamint, amik nyugtatják a szem körüli bőrt úgy, hogy közben a színek élénkek és tartósak maradnak. Felvitelkor a Bellapierre Szemhéjpúderek textúrája por állagúból szinte krémessé alakul.

A paletta tartalmaz egy tükröt és applikátort is

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate