Belnatur

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diamond69, az összetevőket feltöltötte: b.aniko, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Mélytisztító hatású gél. Természetes szappanfű alapú tenzioaktív oldat. Használatánál a bőr bársonyos marad. Alkalmazása után könnyebbé teszi a hatóanyag felszívódását.

Aktív összetevők: kókuszolaj kivonat, aktív hidratáló anyagok

Blondie1975

2018. május 27.

A napi rutin elmaradhatatlan része. Évek óta használom, nem cserélném le semmire. Az illata nagyon kellemes, a bőröm egyszerűen imádja.
A sminket is nagyon szépen leszedi, használat után nincs feszülő, húzódó érzet, amit minden más terméknél éreztem.Nagyon nagyon gazdaságos, minimális mennyiségre van csak szükség. Valóban megér minden forintot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

Bubuka

2016. január 12.

Évek óta használom, alaposan tisztít, de közben nem szárítja a bőröm. Sokáig kitart mert nagyon kevés is elég belőle, vízzel jól felhabosítom, még külön sminklemosóra sincs szükségem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 12.

GLuci

2014. július 28.

Jaaaj de nagyon szeretem. Tanulóként gyakran lekerül a polcról, a bőröm kívánja akárhányszor meglátom. Az illatát is szeretem, a tisztaság érzést még inkább, amit hagy a bőrömön. Nem is értem, miért nincs nagyobb híre a márkának, nagyon jó termékeik vannak! Ez az 5 csillag nem csak a termékre értendő, de a márkára is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

b.aniko

2014. január 12.

Kozmetikusom ajánlotta, mivel az arcbőröm gyakran kiszáradt. Harmadik hónapja használom, és azóta nem húzódik, nem viszket bőröm. Az illata is kellemes, és szerencsére nem túl erős. Nagyon megszerettem, eddig a legjobb lemosóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 12.

diamond69

2012. július 22.

Kb. 1 hónapja használom, arctisztító kezelés után kezdtem el. Kozmetikusom adott belőle mintát. Szappan illatú, nekem kifejezetten tetszik. Bár nem túl népszerűek itt a Belnatur termékek és a megvásárlásuk sem olyan egyszerű én ennél jobb termékkel még nem találkoztam, így gondoltam feltöltöm. Soha nem volt még ilyen szép az arcbőröm mióta ezt használom és remélem továbbra sem fogok csalódni a termékben. Néha 1-2 apró pattanás feltűnik, de magától nagyon hamar el is tűnik, így nem is foglalkozok velük.
Napi 2x használtam eddig kombinált bőrtípusra. Megpróbálom majd ezután a leírás szerint, vagy max. napi 1x használni. Remélem úgy is jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak