Belnatur

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: PDetti, Módosítva: 2011. május 27.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Szalicilsav-tartalma feloldja az elhalt hámsejteket és tisztítja a pórusokat, csökkenti a faggyútermelést és a mitesszerek kialakulását. Segít normalizálni a bőr funkcióit, egyensúlyba hozza a bőr természetes védőrendszerét. Friss és bársonyos érzetet ad a bőrnek.

Aktív összetevők: acnacidol, magnólia, grapefruit, szalicilsav, zöld tea kivonat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Hajcie

2020. november 4.

Tökéletesen tisztít és egyáltalán nem szárít. A kozmetikusom ajánlotta a termékeket. Nagyon kevés adagra van szükséges a használatakor. Így nagyon sokáig elég lesz. Már rövid idejű használat után látható az eredménye. Nekem nagyon kényes bőröm van és nagyon szépen rendbe tette. Teljes mértékben meg vagyok elégedve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

svdori

2020. október 27.

Tökéletes arctisztító, nagyon szeretem. Sok év kísérletezés után kozmetikusom által találtam rá. Nagyon sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 27.

fahej90

2014. november 11.

Rengeteg arclemosón (és ezzel együtt arcbőr-tönkretételen) túl vagyok, egy éve használom ezt az arclemosót és más lemosóra ránézni sem akarok azóta. Ez az egyetlen lemosó ami kordában tudja tartani a bőrömet úgy, hogy nem száratja ki. Kicsi elég belőle, alaposan tisztít, finom illata van, és arcmosás után feszesebb, üdébb a bőröm. Ha lehetne 10est adnék neki!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

sminkesmas

2012. április 16.

Nagyon gyengéd a bőrhöz, mégis hatékonyan tisztít.
A sminket is jól eltávolítja, könnyű, folyékony formula.
A krémmel együtt használva ennek köszönhetem a bőröm normalizálódását.
Nem szárít, nem irritál, nem csíp!
Fagyú termelést szabályoz, puhít és nyugtat.
Amióta kipróbáltam, csak ezt használom, nem cserélném le semmire!
Csillagos ötös!

Üdv

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 16.

Nagyon gyengéd a bőrhöz, mégis hatékonyan tisztít.
A sminket is jól eltávolítja, könnyű, folyékony formula.
A krémmel együtt használva ennek köszönhetem a bőröm normalizálódását.
Nem szárít, nem irritál, nem csíp!
Fagyú termelést szabályoz, puhít és nyugtat.
Amióta kipróbáltam, csak ezt használom, nem cserélném le semmire!
Csillagos ötös!

Üdv

PDetti

2011. május 22.

Nagyon kellemes illatú, friss érzetet nyújt, letisztítja az arcbőrt, matt hatást kölcsönöz neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 22.