Ben & Anna

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 2899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 2899 Ft

100%-ig természetes összetevőket tartalmazó, nátron és sheavaj alapú dezodor. Könnyen eloszlatható, nem zsíros, nem ragad, kellemes érzetet hagy a bőrön. Megbízhatóan véd a nedvesség és a szagok ellen.

Alumínium-, PEG-, parabén-, ftalát- és gluténmentes, továbbá vegán és cruelty-free termék.

Ár: 2899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
VEdit06

2019. szeptember 30.

Nos, nekem nem volt kemény nem is csúszkált, nem hullott darabosra. Jól teljesít, hatékony, nagyon szuper, hogy csak természetes összetevői vannak, ezért is választottam. Szinte egész nyáron használtam, napi rendszerességgel,május óta. A mennyisége tehát simán elég két évszakra. Illata szolid (Lime), nem erőltettet, nem kavar be a parfümök illatvilágába. Negatívumként azt tudnám elmondani, hogy kicsit nehéz tőle megszabadulni, néha úgy érzem, hogy még mindig maradt a bőrömön, illetve, és ez a nagyobb baj, nekem előfordult, hogy kipirosodott a bőröm és enyhén viszketett, Ami velem még SOHA, semmilyen deo használatával nem történt meg.... Nem is értem......pedig, direkt áldoztam rá, hogy bio meg natúr stb..... Nem folyamatosan okozza ezeket a tüneteket, de egyszer csak irritál. Még nem jöttem rá, hogy mivel van összefüggésben, talán ha epilálás után használom. Ezért 4 csillag nálam, keresem az utódját, ami szintén natúr lesz, van is (Phi krémdezodor), csak jóval drágább, de azt hiszem ezért az időnkénti viszketés, meg a nehezebb eltávolítás miatt ezt fogom legközelebb beszerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Tudi

2019. szeptember 13.

Imádom az illatát, és annak ellenére, hogy alumíniummentes, intenzív edzéseknél sem lesz büdös a hónaljam, ami szuper. Imádom, hogy nincsenek benne káros összetevők.
UPDATE: új csomagolása van a műanyagmentesség jegyében. Ezért papírból készült a csomagolása (ami miatt meg a fákat kell kivágni, de mindegy..) és totál átázik, konkrétan használhatatlan az egész. Az új csomagolásnak köszönhetően egy vékony hengert kell kinyomni az ujjunkkal a tokjából, ami amint hozzáér a hónaljamhoz, vissza is csúszik és így a papír csomagolás peremével dörzsölgetem a hónaljam. Amikor meg többet nyomtam ki, letört a fele.. aztán később, annak a fele... Tuti nem veszek ilyet újra, még keresem az alternatívát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Alice83

2019. március 7.

Senkinek nem ajánlom..levendulás van estére használom csak de szörnyen büdösít..kemény csak vízzel tudom felvinni és kimarja a bőröm ami nagyon érdekes mert nem csíp csak vörös folt lesz a hónaljam egész területe..
Update: mégiscsak működni tűnik..nem lesz újravevős de elhasználgatom..nekem megpuhult és nem bántja már a bőröm annyira igaz néha kimarja így is, hiába szódabikarbónát kevesen viselik el..igaz nem büdösödik meg tényleg hat..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Nessy

2019. március 3.

Nagyon jól működik a barátomnak, aki nagyon izzadós és emiatt sokszor kellemetlenül érezte magát. Szerencsére ez most megszűnni látszik, mióta egyszer kipróbálta a Pink Grapefruitomat. Másnap vettem is neki egy ilyet. Ennek a lime-osnak egy kicsit frissítőbb, uniszex citrusos illata van, de ugyanígy én is szívesen használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

krenat

2018. szeptember 5.

Korábban már volt problémám szódabikarbónás dezodorral, elég érzékeny vagyok rá, de most így pár év után ki akartam próbálni egyet, hátha kinőttem belőle :) Sajnos nem így történt, de nem emiatt pontoztam le.
Az illata isteni, és a hatása egész nap tart, viszont folyamatosan vizes érzésű a hónaljam tőle, mintha olvadna le a bőrömről. Néha még zuhanyzás után is, pedig jó alaposan le szoktam mosni. Ahogy mások írták, az állagával sem vagyok kibékülve, nehéz kenni és morzsolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

EarthlingAstrid

2018. július 30.

Érzékeny bőrűeknek nem ajánlanám, én a pink grapefruitos változatot szereztem be.
Fontos szempont volt számomra, hogy vegán, kegyetlenségmentes és lehetőleg agresszív kemikáliáktól mentes legyen.
Illatra és hatákonyságra elégedett voltam vele, de valamilyen oknál fogva nagyon csúnyán kimarta a hónaljamat, pedig eddig még egy dezodor sem csinált ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Tvylvis

2018. május 27.

Nálam a Schmidt's deói az etalonok, ezt egy előfizetős boxban kaptam. Hatásával nem lenne gondom, jól teljesít. Viszont az állaga... Sajnos nekem darabokban potyog, tele vele a fürdőszoba. A hónaljamon maradt darabkák meg potyognak a ruhámra, ami főleg sötét ruháknál ideális. Ráadásul nekem az összes ruhámon nyomot hagyott. Két hét kínlódás után nálam kuka lett. Maradok a Schmidt's-nél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

narancsdzsem

2018. május 1.

Isteni az illata. A hatása sokkal jobb, mint a bolti deóké, de kicsit elmarad a szódabikarbónás kézzel kenegetős kézműves deókétól. Viszont reggel gyorsan fel tudod dobni. Nekem most ezért megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 1.

encimokus

2018. március 18.

Update: Most, hogy lassan elfogy, módosítom a véleményemet. Úgy tűnik, megszokta a bőröm, sokkal hatékonyabb, mint az első hetekben. Viszont azzal nem tudok megbarátkozni, hogy a barna színe miatt, a bőröm és a ruháim is barnák lesznek.

Könnyen eloszlatható? Olyan kemény, mint a beton. Az illata isteni, vaníliás orchideás de nagyon büdös vagyok tőle. Emellett az ára is sok. A stift színe sötétbarna, ez tök jól megfogja a hónaljat, szép látvány, amikor beleül a redőkbe :D :D :D
Senkinek nem ajánlom, borzalmas termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 18.

Senkinek nem ajánlom, borzalmas termék.

Katakence

2018. február 20.

Évek óta kerestem már egy deot, ami végre használ. Az eddigiekkel főleg az volt a problémám, hogy már röviddel a felkenés után kellemetlen illatom volt, a nap végiről nem is beszélve. A másik szempont az érzékeny bőröm miatt pedig az volt, hogy minél természetesebb összetevőket tartalmazzon. Rengeteg természetes izzadásgátló tesztelésén túl vagyok és nekem ez a márka vált be a legjobban. Az árát kicsit sokallom, de olcsóbb társai mind kiszárították és kimarták a bőröm, hiába semlegesítették a szagokat. Az állagával nekem nem volt még problémám soha, pedig egy éve csak ezt a márkát használom. A mandarinos és a natúr a kedvencem. Még a nap végi csekkolásnál is teljesen illatmentes a hónaljam. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.