Ben & Anna

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 2899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2019. június 6.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 2899 Ft

A hamvas bergamot és a frissítő zöldcitrom remekül kiegészítik egymást ebben a citrusos natúr deoban. Megbízható védelmet biztosít a szagokkal és az izzadsággal szemben.

Ár: 2899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
titikutyus

2019. június 10.

Online rendeltem meg az illatmentes kék verziót, mivel nagyon szerettem volna egy mindenmentes dezodort. Nem tudom, mit tartalmaz ez a deó, de az biztos, hogy úgyanúgy izzadtam vele, mint nélküle, izzadságszagom ugyan nem volt, de már felkenéskor mintha ételszagú lettem volna tőle. Nagyon zavart, hogy kétszer nem tudtam felvenni ugyanazt a blúzt a fura szag miatt. Egy ideig használtam, aztán egyszer csak elkezdte kicsípni a hónapjam szélét. Ez volt a pillanat, amikor kidobtam. Tanulság: jó a natúr deó, de azért a mindenmentes sem mindig tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.