Ben & Anna

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogéria, biobolt, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 2899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2018. február 28.

Lelőhely:   drogéria, biobolt, online
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 2899 Ft

100% természetes összetevőkből készült, szódabikarbóna alapú dezodor stift paradicsomi illattal.

Alumínium-, PEG-, parabén- és ftalátmentes, állatokon nem tesztelt, vegán termék.

Ár: 2899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Candym

2019. szeptember 17.

3 éve használok ben&anna izzadásgátlókat :D mindig más illatút, ez a kedvenc és csak az első 2 hétben csípett, pirosodott a hónaljam nyilván a szódabikarbóna miatt.. de szerintem ez a 2 hét kibírható, hiszen azóta abszolút nem izzadok "büdit", és keveset is izzadok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

szzh01

2019. augusztus 9.

Azt hiszem, most már kijelenthetem 1 hónapnyi használat után, hogy megtaláltam! Végre!
A dezodor gyakorlatilag teljes szagmentességet biztosít egész napon át. Még pörgős, nagyon izzasztó edzés után is! Este a szennyesbe dobás előtt többször átsuhant a gondolat a fejemen, hogy minek dobjam bele a pólómat, annyira nem volt semmilyen szaga...
Egyértelműen csökkenti az izzadás mértékét is (nyilván nem edzéskor, de a normál tevékenykedés során ), amit eddig nem tapasztaltam más natúr deónál, így azóta végre nincsenek a hónaljam körül éktelenkedő foltok..

Az INCI nagyon szép, az illata is nagyon finom, bár nem tart sokáig. Felkenni úgy érdemes, hogy pár pillanatra hozzáérintjük a hónaljhoz, amitől felmelegszik, s így már könnyen kenhető. Gyorsan beszívódik, nem ragad.
Ha szükséges, újra is lehet keni, nem lesz utána semmilyen kellemetlenség, ami esetleg más dezodoroknál előfordul, ha nem tiszta bőrre van felhordva.
A ruhát kicsit elszínezi, de nem végleg. A világos színeken nem igazán látszik, de a sötéteken igen.
Tehát óvatosan kell felvenni a sötét felsőket, hogy ne legyen hónalj alatt az ember két oldalán az a klasszikus fehér rákenődött vonalkás dezodor nyom - de ha mégis így járnánk, enyhén vizes kézzel könnyen eltávolítható.

A dm-ben vettem, 1700 Ft volt. Régebben szemezgettem vele, de akkor egy ezressel drágább volt, s amikor megpillantottam ezen az áron (ami még így sem olcsó), gyorsan megvettem.

Ma visszamentem, hogy vegyek belőle utánpótlást, de már nem a műanyag tokos formátumban volt kint a polcon, hanem átcsomagolva biológiailag lebomló papír tokba, aminek a formája is más lett, keskeny, hosszúkás henger. Sajnos az ára is emelkedett a változatlan tartalom mellett, most 2400 Ft.
Aki esetleg eléri még a régi áron, tankoljon fel belőle, érdemes.

UPDATE:
El kell vegyek tőle egy csillagot, mivel a fehér ruhák hónalját besárgítja. Igaz, nem végérvényesen, mosáskor simán kijön, de hordáskor a testhezálló vékony anyagú fehér pólók hónalja kívülről is láthatóan gusztustalanul sárgás lesz tőle. Az ujjatlan sötétebb felsőkre pedig rákenődik a fehérség napközben, amikor ide-oda hajlongok, szóval ez is elég gázul tud kinézni. Ez lehet, hogy megérne 2 csillag mínuszt is, de nekem még mindig életmentő a szagok terén, ezért engedékeny vagyok vele.

Kíváncsi vagyok, az új kiszerelésnél történt-e valamilyen változás, próbálta már azt valaki, aki a régit is ismerte?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Aki esetleg eléri még a régi áron, tankoljon fel belőle, érdemes.

UPDATE:

Pötty

2019. június 24.

Nekem sajnos nem jött be, pedig nagyon akartam szeretni (főleg ennyi pénzért)
Alapból nem okoz nagy gondot az izzadás, de ettől a nap végére kellemetlen illatom lett és a ruhám ujját is jól megfogta.
Melegebb időben jól kenhető, de egyébként meg morzsolódik, úgyhogy nem túl praktikus.
Sajnos a szép összetevőlista ellenére nálam nem hozta a várt hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Nekem sajnos nem jött be, pedig nagyon akartam szeretni (főleg ennyi pénzért)
Sajnos a szép összetevőlista ellenére nálam nem hozta a várt hatást.

Purnima

2019. június 14.

-1: gusztustalanul csomósodik, és utána potyog mindenhova, ha nem zárt ruha van rajtad
-2: színes ruhából az olajok amik benne vannak nem jönnek ki 40 fokon, de 60 fokon nem moshatom(eddig két 20e feletti ruhám bánta)
-3: fehér ruha sárga lesz tőle
-4: szőrtüszőgyulladások

+1: a szagokat teljesen semlegesíti valóban egésznapra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

-3: fehér ruha sárga lesz tőle
-4: szőrtüszőgyulladások

+1: a szagokat teljesen semlegesíti valóban egésznapra.

betteez

2019. június 14.

Alumínium-mentes dezodor-tesztelés egyik állomása volt ez a deo és úgy gondolom meg is találtam az igazit, kiadós, sokáig elég, hatékony és természetes összetevőkből áll, egyáltalán nem irritálta a bőröm, már 4-5 hónapja használom, az illatok is nagyon finomak, ez a Pink Grapefruit direkt nyárra jó, nagyon kellemes, frissítő illata van, a levendulásat szeretem még nagyon. Engem maximálisan meggyőzött.
Érdemes hűvös helyen tartani, használatkor kicsit hagyni melegedni a bőrön, aztán kenni. A végén morzsolódik, de ez semmit nem von le az értékéből.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

Catyx

2019. március 4.

Nagyon szeretem a Pink Grapefruit változatot. Fantasztikus illata van, teszi a dolgát. Nem tudom h miért, de néha picit irritál, be is pirosodik a bőr. De van h hetekig semmi aztán bedurrant. Ezért a pontlevonás. Akkor veszem elő a Happy skint, amit a itteni vélemények alapján vettem. De ahogy elmúlik a bőrpír, visszatérek, mert hát szerelem😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

Nessy

2019. március 2.

Update:
4 hónap alatt fogyott el, napi használat mellett. Az elején még néha más deokat is használtam, de ez annyival jobbanak bizonyult mint a többi, hogy nem próbálkozom már.
Újravettem, sőt mivel a barátomnak is bevált, már egy Persian Lime is van a családban! Az INCI egy picit rövidebb lett, eltűnt az alkohol, a piros pöttyös összetevő, de a körömvirág kivonat is. Szerencsére a hatása ugyanolyan.

Érzékeny és kényes a hónaljam, de nem irritál és nagyon jól gátolja az izzadást és a szagokat. Semmilyen szag nem érződik, még a nap végére sem! A felvitele tényleg nem a legkényelmesebb, de ha egy kicsit megmelegszik akkor jól használható.
Maradandó illata nincs, de amíg érződik, kellemes. Hatásával a legjobbak között van, káros anyagok nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Update:

FeVE81

2019. január 28.

Reggel felkentem és annyira jó illata és állaga volt, maaaajd jött a meglepi: elkezdett iszonyatosan viszketni és majdnem hogy lemarta a bőrömet. Nagyon nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

lotus

2018. december 19.

A valaha használt legjobb natúr, aluminiummentes dezodorom, kár, hogy csak 5 csillag a maximum adható osztályzat! Csak azt az egyet sajnálom, hogy nem találtam rá korábban! Vagy 15 éve kitartóan próbálgatom az aluminiummentes dezodorokat,ám ez az egyetlen, amely a jó illat mellett tökéletesen, egész napra megszünteti az izzadtságot és nem hagy foltot a ruhán! A kétbetűs nagy drogériában olcsóbban kapható, mint az itt feltüntetett ár!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 19.

lidol

2018. november 27.

Annyira szeretnék natúr kozmetikumokat használni, de valamiért a testem ellenáll. Ezt a stiftet is annyira akarom szeretni, de valami nem engedi. Imádom az illatát, tényleg egész napon át tart. Izzadok, de ezzel spec nekem semmi bajom sincs, sőt már attól kapok frászt, ha nem, mert az ugye nem egészséges. De kérdem én, mitől van az, hogy ha nem kenem be magam, akkor viszont tényleg büdi leszek, ami ezelőtt nem volt rám jellemző, és a hónalj pirosodást sem tudom mire vélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.