Ben & Anna

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 2899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2019. július 8.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 2899 Ft

• Citrusos és kellemesen frissítő illat.
  • Megbízható védelmet biztosít a szagokkal és az izzadsággal szemben.
  • Nem ragad és nem hagy zsíros érzést a bőrön.
  • Fő illatjegyek: grapefruit, bergamot és mandarin.

Ár: 2899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

VEdit06

2020. június 3.

Ez a második próbálkozásom Ben és Anna-val, de egyben az utolsó is.
Olvasom, hogy sokaknak a csomagolással volt problémája, nekem nem szorul, ki lehet nyomni, viszont cserébe zéró a hatékonysága.
Esküszöm ha elfelejtem bekenni magam vele nem vagyok olyan büdös, mint amikor használom.
Nagyon nem dezodorál.
Egy sima munkanapot sem bír ki, sajnálom, szeretni akartam de ez így nagyon nem működik, hogy kifejezetten rosszabb, ápolatlan a szagom a használatával, pedig egyébként nem vagyok sem extrém izzadós, sem extrán szagos.
Ma direkt nem kentem fel, viszonylag meleg napunk van, semmilyen kellemetlen szaga nincs a hónaljamnak, de akár hányszor használom délre már szaglok.
Szinte fordítva hat.... Nekem nagyon nem....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 3.

Ez a második próbálkozásom Ben és Anna-val, de egyben az utolsó is.
Nagyon nem dezodorál.
Szinte fordítva hat.... Nekem nagyon nem....

fitteszter

2020. május 27.

Engem is megvett a papírcsomagolás.. itthonra valahogy elhasználom, de szinte még a boltba se mennék le vele, annyira nem működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

cranberrriez

2020. május 9.

Évek óta a Dr. Organic kókuszolajos dezodorát használtam, az ár és a műanyag csomagolás miatt kezdtem el alternatívát keresni. Ben és Anna termékében a környezettudatos csomagolás tetszett meg, ezért vettem le a polcról és végül döntöttem úgy, hogy adok neki egy esélyt. A felvitel nehézkes és bőrirritáló, mivel a deo anyaga nem tud felpuhulni, meglágyulni. Próbálkoztam kókuszolajjal alapot "előkészíteni neki", ekkor a felvitel kellemesebb volt. A ruhán nyomot hagy, a bőrön órák elteltével sem szívódik fel - fehér darabokra gondolok -, és dezodorként sem szuperál - az első délelőtti izzadásnál megadja magát és az illata elillan. Nagyon szerettem volna, hogy működjön, de sajnos abszolút nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Romanadvoratrelundar

2020. február 26.

Abban az egy nyomorúságos hétben, amíg próbálkoztam vele, minden nap erősen szidtam Bent és Annát. A problémák ott kezdődtek, hogy gyakorlatilag képtelenség volt kierőszakolni a dezodort a tubusból, vagy a barátomat kértem meg rá, hogy segítsen, vagy pedig abszolút nem környezetbarát módon hajszárítóval kellett kicsit meglágyítanom a betömbösödött cuccot. Az állagából kifolyólag a felvitele is eléggé kellemetlen volt, és bár a használata mellett tényleg nem izzadtam, az előttem szólókhoz hasonlóan az én bőröm is fájdalmasan kivörösödött, kiszáradt és hámlott. Pozitívum: nekem tetszett az illata. Viszont senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

Saci88

2020. február 2.

Sokan ajánlották ezt a natúr deot, hát úgy gondoltam adok neki esélyt.
Sajnos nálam nagyon megbukott. A bőröm egy hét használat után égő vörösre irritálta ami aztán két nap leforgása alatt lehámlott. És még a ruhán is csúnya nyomot hagyott. Nagyon ijjesztő volt. Kicsit is érzékeny bőrüeknek nagyon nem ajánlom.
Igaz annyira kiszárított, hogy semmit sem izzadtam tőle. Sajnos nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Sokan ajánlották ezt a natúr deot, hát úgy gondoltam adok neki esélyt.
Igaz annyira kiszárított, hogy semmit sem izzadtam tőle. Sajnos nagy csalódás.

bogdanbianka

2019. december 12.

Az illata nagyon jó és végre van egy natúr deo, amitől nem leszek büdös. Sajnos a csomagolása egy katasztrófa. Kinyomni nem lehet, de ha nagynehezen sikerül akkor sem olvad elég gyorsan a termék ahhoz, hogy ne csomókban potyogjon le. Valahogy elhasználom, de biztosan nem veszem újra.

Update: Két hét napi használat után a kukában kötött ki. A bőröm vörös lett és égett tőle, alig lehetett hozzáérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 12.

Panda

2019. november 11.

Nos... már a termék kinyomása akkora szenvedés volt, hogy már akkor kijelentettem, ha ezt sikerül kibontani és jó is lesz sem fogom újra venni.
Egy ujjal nem lehet az ábra szerint kinyomni..kettővel sem, fejre fordítom és két kézzel fakannállal nyomom akkor sem már végül az ajtót lábammal támasztottam ki és a kilincsen húztam két kézzel és úgy nagy nehezen használható állapotba került.
Alapvetően nem rossz termék de annyira nem is jó- nem lehet szépen elkenni és nem puhul fel eléggé hő hatására sem az illata olyan semmilyen- szerintem az Olivia mérföldekkel jobb még úgy is ha utána kezet kell mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Villango

2019. november 7.

A natur deo vonalat én a LUSH tömb deójával kezdtem, elégedett is voltam vele, aztán a bionagykerben megláttam ezt.....és mivel bevált a szódabikarbónás dolog (kivéve 35 fokban), gondoltam teszek vele is egy próbát.
Hát kenni nehezebb mint a lush-t.
Darabosodik, míg a lush nem.
A legelső darabot nem lehetett kinyomni a hengerből, vissza kellett vinnem és kicserélték persze szó nélkül.
A hatása szuper, főleg 28 fok alatt. :) Nekem afelett sajnos marad az alu-s, de az év nagy részében nem "mérgezem" magam.
Drágább, és csak egy illatban (natur dió) kapható, de maradok a lush-nál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 7.

Hát kenni nehezebb mint a lush-t.
Darabosodik, míg a lush nem.
Drágább, és csak egy illatban (natur dió) kapható, de maradok a lush-nál.

inimini

2019. október 18.

Jöttem felpontozni, kicsit...Nos kezdem az elején: parabén, alkohol, mesterséges illatanyag mentes, "papírba" van csomagolva, nekem kb 2 csík/hónalj kellett hogy szagtalan legyek ÉS még ne fogja meg a pólóimat. DE! sajnos nekem is elkezdte csípni a bőrömet, annyira hogy gennyes, hámló foltok alakultak ki rajta. Egyelőre félretettem ezt a deót mert ahhoz hogy kidobjam nagyon drága volt. Összességében so-so. Újravenni tuti nem fogom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Donna

2019. szeptember 25.

Az előző verzióval maximálisan elégedett voltam, annyira örültem végre megtaláltam az “igazit”. Aztán eltűnt a polcokról. Majd jött az új verzió, ami a képen látható. Katasztrófa. Hogy lehet valamit ennyire elrontani! Nem lehet kinyomni, le kellett vágnom a papírt a tetejéről. Kemény, és a hatása sem olyan mint a réginek. Most nézhetek új dezodor után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.