Ben & Anna

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 2899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2019. július 8.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 2899 Ft

• Citrusos és kellemesen frissítő illat.
  • Megbízható védelmet biztosít a szagokkal és az izzadsággal szemben.
  • Nem ragad és nem hagy zsíros érzést a bőrön.
  • Fő illatjegyek: grapefruit, bergamot és mandarin.

Ár: 2899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Panda

2019. november 11.

Nos... már a termék kinyomása akkora szenvedés volt, hogy már akkor kijelentettem, ha ezt sikerül kibontani és jó is lesz sem fogom újra venni.
Egy ujjal nem lehet az ábra szerint kinyomni..kettővel sem, fejre fordítom és két kézzel fakannállal nyomom akkor sem már végül az ajtót lábammal támasztottam ki és a kilincsen húztam két kézzel és úgy nagy nehezen használható állapotba került.
Alapvetően nem rossz termék de annyira nem is jó- nem lehet szépen elkenni és nem puhul fel eléggé hő hatására sem az illata olyan semmilyen- szerintem az Olivia mérföldekkel jobb még úgy is ha utána kezet kell mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Villango

2019. november 7.

A natur deo vonalat én a LUSH tömb deójával kezdtem, elégedett is voltam vele, aztán a bionagykerben megláttam ezt.....és mivel bevált a szódabikarbónás dolog (kivéve 35 fokban), gondoltam teszek vele is egy próbát.
Hát kenni nehezebb mint a lush-t.
Darabosodik, míg a lush nem.
A legelső darabot nem lehetett kinyomni a hengerből, vissza kellett vinnem és kicserélték persze szó nélkül.
A hatása szuper, főleg 28 fok alatt. :) Nekem afelett sajnos marad az alu-s, de az év nagy részében nem "mérgezem" magam.
Drágább, és csak egy illatban (natur dió) kapható, de maradok a lush-nál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 7.

Hát kenni nehezebb mint a lush-t.
Darabosodik, míg a lush nem.
Drágább, és csak egy illatban (natur dió) kapható, de maradok a lush-nál.

inimini

2019. október 18.

Jöttem felpontozni, kicsit...Nos kezdem az elején: parabén, alkohol, mesterséges illatanyag mentes, "papírba" van csomagolva, nekem kb 2 csík/hónalj kellett hogy szagtalan legyek ÉS még ne fogja meg a pólóimat. DE! sajnos nekem is elkezdte csípni a bőrömet, annyira hogy gennyes, hámló foltok alakultak ki rajta. Egyelőre félretettem ezt a deót mert ahhoz hogy kidobjam nagyon drága volt. Összességében so-so. Újravenni tuti nem fogom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Donna

2019. szeptember 25.

Az előző verzióval maximálisan elégedett voltam, annyira örültem végre megtaláltam az “igazit”. Aztán eltűnt a polcokról. Majd jött az új verzió, ami a képen látható. Katasztrófa. Hogy lehet valamit ennyire elrontani! Nem lehet kinyomni, le kellett vágnom a papírt a tetejéről. Kemény, és a hatása sem olyan mint a réginek. Most nézhetek új dezodor után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Zsuzsiikm

2019. augusztus 21.

Szerettem volna natúr deóra váltani, és ennek az összetétele tetszett a legjobban. Kicsit tartottam ugyan a szódabikarbónától, mert volt már olyan, hogy kicsit irritálta a bőröm, de azt gondoltam, egy esélyt mindenképp adnom kell ennek a dezodornak, hiszen még a csomagolása is full környezetbarát. Kb. 2 nap használat után fájni kezdett a hónaljam. Nemcsak kipirosodott, hanem a bőr alatt fájó kis "gombócok" alakultak ki. Érintésre fájtak, és nagyon csúnya volt az egész bőr. Hámlani kezdett, és olyan volt, mint a rinocérosz bőre.
Felkenni is nagyon nehéz volt, mert nagyon-nagyon kemény a deo. Próbáltam kicsit melengetni használat előtt, de azért ez már a 21. század, kicsit többet vártam. Sajnos a kukában végezte a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.