Ben & Anna

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 2899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 20.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 2899 Ft

100% természetes összetevőkből készült, szódabikarbóna alapú dezodor stift. Karakteres aroma a levendula által - kellemesen ellazít.

Alumínium-vegyülettől mentes, 100% vegán, állatokon nem tesztelt termék.

Ár: 2899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Makk Zsuzsó

2019. október 15.

Otthonmaradós lötyögésre elmegy, hidegebb, nem izzasztó időben néhány órát tart a hatása. Én legfeljebb így használom, de csak sötét felsővel, vagy olyannal, aminek nem árt, ha sárga foltos lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 15.

betteez

2019. június 14.

Ez volt az első Ben&Anna deóm, miután már nagyon sok alumínium-mentes dezodort kipróbáltam - nem voltam egyiktől sem eldőlve.
Ez abszolút kedvenc lett!!! A levendula illat nagy favorit nálam.
Kiadós, sokáig elég, hatékony és természetes összetevőkből áll, egyáltalán nem irritálta a bőröm, már 4-5 hónapja használom, az illatok is nagyon finomak. Engem maximálisan meggyőzött.
Érdemes hűvös helyen tartani, használatkor kicsit hagyni melegedni a bőrön, aztán kenni. A végén morzsolódik, de ez semmit nem von le az értékéből.
Párom a citrusos változatát használja, azóta nem kell az Idros nyárra. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

Ez abszolút kedvenc lett!!! A levendula illat nagy favorit nálam.
Párom a citrusos változatát használja, azóta nem kell az Idros nyárra. :)

Korsolya

2019. április 4.

Többszöri sikertelen natúr deóra történő "átállás" (nehogy azt gondolja bárki, hogy ez a dolog egyik napról a másikra történik: sok-sok türelmet, belső tisztítást, szemléletváltást a kozmetikumok, az étkezés és életmód területén is, nem utolsó sorban sajnos pénzt is igényel) után találtam rá erre a deóra. Sok reményt nem is fűztem hozzá... erre bejött!!!!!! Az illata nagyon kellemes (annak, aki szereti a levendulát), az állaga kissé morzsalékony. Ez kiküszöbölhető: pár másodpercre a hónaljamhoz érintve felmelegszik és máris könnyedén kenhető. Izzadás van mellette, de számomra nem zavaró, sőt, ez természetes. (Igazság szerint én a mesterséges anyagokkal telepakolt deók mellett is izzadok!) Kemény sportolás után sem izzadok büdöset, a ruháimon nem hagy sárga foltot, emiatt nálam jár az 5 csillag!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

JuditJuhasz

2019. január 29.

Imádom!!!!!!!!Nálam abszolút befutó minden tekintetben!!Egész nap finom levendulaillatom van,egyáltalán nem izzadok és a legcsodálatosabb,hogy természetesek az összetevői!Úgy jutottam hozzá,hogy a DM-ben kiárusították ezt az egy illatot(580 Ft volt),és gondoltam egy próbát megér ...Hatalmas szerencse,hogy kipróbáltam mert örök szerelem! Az ára elég borsos de nekem így is megéri ezután!Repül az 5 csillag!!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Vilchieque

2018. október 6.

Életem legrosszabb deo élménye ez a termék. Nagyon tetszett, hogy minden mentes meg sheavajas (amit eleve minden este kenek a hónaljamra) DE és most jön a naaaagy DE:
Első használatkor már olyan fél óra elteltével furcsán égető érzést éreztem, nem telt el egy óra és kimentem a mosdóba mondom megnézem mi történt. Hát szó szerint élénk piros, égető, viszkető foltokkal lettem tele azon a területen, ahol használtam a terméket.
Csodás...
Kikezeltem magam belőle nagy nehezen majd gondoltam, adok neki még egy esélyt mert elsőre arra tippeltem, hogy azért vert ki ennyire mert eléggé ki volt száradva a bőröm és olyankor sokkal érzékenyebben reagálok mindenre. Hát nem kellett volna újra próbálkozni...nagyon nem. Ugyanis kb egy hete, hogy megint teszteltem DE ezúttal mai napig tele van a hónaljam kiütéssel és már annyira, hogy hétfőn kénytelen leszek elmenni vele orvoshoz mert nemhogy nem javul, egyenesen rosszabbodik a helyzet.
Ha lehetne negatív pontot adni, akkor -5 csillagra értékelném de így kénytelen voltam 1 csillagot adni neki...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 6.

Csodás...

sibi

2018. június 10.

Kedvencem lett. Imádom, hogy sokkal nagyobb a kiszerelés, mint a többi puccos bio és vegyszermentes márkának, imádom az illatát (eredeti organikus illata van: mennyei, erős levendula illat) és HAT IS! azt hittem, büdi leszek nap végére, de nem! alig várom, hogy megismerjem a többi illatot is ( csak egy levendulás árválkodott a müllerben meg 3 vaníliás, de annak inkább sütemény illata van, amit nem tudok a hónomon elképzelni ráadásul barna is). Ha morzsolódik, kicsit hagyni kell olvadni a bőrön és lassan szétkenni, úgy abba marad a morzsolódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 10.

stella06

2018. április 17.

A kiszerelése nagyon praktikus, de sajnos nem elég hatékony, újrakenés nélkül nem akadályozza meg a kellemetlen illatokat. Nekem az Olivia hasonló termékei sokkal jobban működnek, ott szinte egész napos a hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.