Ben Nye

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a szepsegcenter-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sparklepony, Módosítva: 2012. november 12.

Lelőhely:   Sminkbolt, online
Vedd meg online: szepsegcenter,

A legtöbb típusú sminkanyag vízálló és és tartós rögzítésére szolgál.Alkoholt tartalmaz.Nagyon erős izzadás ellenére is tartást biztosít.Szem és érzékeny bőrtájon óvatosan, figyelmesen használjuk.Mentollal illatosított.

Ár: -- , Eladó: szepsegcenter
59 ml
Nicus

2018. augusztus 1.

Egyáltalán nem ajánlom senkinek
Rettentően szárítja a bőrt- köszönhetően az alkoholtartalmának.
Itt van most a rekkenő hőség, teszt alá vetettem valóban rögzíti e a sminket. Hát nem. Az alapozó össze-vissza maszatolódott az arcomon, kiült az arcomra, ráadásul a bőröm tapintata száraz,poros volt. Különösen nem ajánlatos mattító alapozóra fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Egyáltalán nem ajánlom senkinek
Rettentően szárítja a bőrt- köszönhetően az alkoholtartalmának.

KissQkta

2016. április 25.

Egyáltalán nem jön be. Ragadós, tapadós lett utána a bőröm. Kénytelen voltam egy réteg porpúdert tenni rá, ne ragadjak. Azt hittem, sokkal finomabb permetet lehet vele szórni. Hiába tettem az ajánlott 20-30 cm-nél még távolabbra, kartávolságnyira, még így is nagy cseppeket spriccelt. Részemről a "teljes pénzkidobás" tökéletesen ráillik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 25.

SzokeJudit

2015. november 14.

Nyári esküvő utáni reggel ütvefuróval bontottam le az előző nap délelőtti sminkemet amit ezzel fixáltam. Tánc, rengeteg étel, sütik, még több pia:-). Én már régen szétestem, de a smikem fullos. Mentolos illata van ami inkább meglepő, mint rossz, arra kell vigyázni, hogy használat előtt ne radírozzuk a bőrünket, vagy ne nyomkodjunk pattikat mert csííp.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 14.

jjudus

2015. május 14.

Lehet én vagyok béna, de nekem nem tartja meg a sminkem. Fogkrémszaga gyorsan elillan. Vigyázni kell, hogy hajra ne menjem, mert nagyon összeragad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 14.

Captainblonde

2014. november 13.

Tökéletesen megtartotta az iszonyú mennyiségű sminket, majdnem 24 óra után is! Ha sminkfixáló, akkor ez!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

mstindigo

2013. augusztus 17.

Nagy kedvencem alkalmakra. Nem használom mindennap alkoholtartalma és egyébként se túl szép INCI-je miatt, de ha bombabiztos sminket akarok, ez kell. A barátnőm esküvői sminkjét ezzel fixáltam reggel, 40 fokban, és még este is egész okés volt. Én utoljára szigeten vetettem be, meg se moccant a sminkem, pedig nagyon izzadtam a partizásban. Ahogy már írták előttem, az izzadást tényleg nem gátolja, az arcot törölni nem szabad, csak zsepivel itatgatni. A fogkrém-szagát utálom, nem is értem, kinek jutott eszébe, hogy ilyen illata legyen, de szerencsére hamar elillan. Összességében szuper termék, nagyon megéri az árát, csak jó lenne kisebb kiszerelésben, mert nálam ez soha nem fog elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

Bendőke

2013. július 11.

Már két éve használom ezt a terméket. Univerzális nagyon szeretem, használom a szemöldök por fixálásához is, smink fix-ként, valamint időnként még frissítő arcpermetként is beválik. Nekem nagyon zsíros olajos a bőröm, nem szárítja ezzel nincs problémám. Ha elfogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 11.

kukac

2013. június 19.

Az esküvői sminkemet fixáltuk ezzel a termékkel, és hihetetlenül tartós volt egész nap! A szemhéjamon végig a helyén maradt a festék, nem csíkozódott be. A T-vonalon fényesedett át a bőröm, de a leitatás után is fennmaradt a pirosító. Most vettem magamnak is, kíváncsi vagyok, hogy a hétvégi esküvőt hogy bírja ki 30 fokban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

KissNiki

2012. július 25.

Szerintem nagyon jó kis termék. Valóban csak alkalmakra szabad használni, mivel szárítja a bőrt. Nekem egyszer 20!!! órát kibírt a sminkem kánikulában, pedig az orrom hegyéről csöpögött olykor a víz 40 fokban! Az izzadást átengedi, ezt papírzsepivel fel lehet óvatosan itatni (nem dörzsölni!). A fújás titka abban rejlik, hogy tényleg távolról 40-50 cm-ről kell fújna. Akkor nem lesz fényes és mindenhova jut a permetből! Jobb, ha más fújja a permetet az arcunkra, akkor egyenletesebb!
www.nikisminkes.blogspot.hu

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 25.

www.nikisminkes.blogspot.hu

Sparklepony

2012. július 6.

Nehéz róla véleményt mondani, az, hogy mennyire válik be, alkalmanként változik. Néha nem sikerül elég finoman permetezve fújnom, ilyenkor ha kopik le az alapozóm a nap folyamán, kis pöttyökben marad fenn ott, ahova a fixáló került. Az esetek többségében mondjuk sikerül szépen fújni, akkor egész nap fennmarad a sminkem nagy melegben is. Elvileg nem jó mindennap használni (kozmetikusom szerint) az alkoholtartalma miatt. Ja, és totál fogkrémillatú, de engem speciel ez nem zavar:)
Most rendeltem egy ELF fixálót, abban nincs alkohol, kíváncsi leszek, hogy válik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.