Benecos

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bubuanna, Módosítva: 2017. június 16.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Müller
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A meleg árnyalatú benecos Natural Fresh Bronzing Duo segítségével csodálatos nyárias ragyogást varázsolhat arcára. A barna és a rózsaszín tónusok éllettelteli arcszínt biztosítanak.

KRenzi

2018. március 19.

Végre megtaláltam ŐT :), azt a bronzosítót, ami illeszkedik a bőröm színéhez. A sok próbálkozásom = pénzkidobás után ez az, amit idáig kerestem. Nem sárgás, nem barnás, pont olyan friss üde szín, ami belesimul az arcomba. A két színt együtt használtam, gyorsan iziben kipróbáltam és továbbra is nagyon tetszik. A Müllerben elvittem az ablakhoz, a természetes fényhez és azt láttam, amit akartam, a California Nights színben vettem meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.