Benecos

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Nancika, az összetevőket feltöltötte: izabella73, Módosítva: 2017. október 24.

Kiszerelés:   6,5 g

Ez az átlátszó púder tökéletes befejezést biztosít. Mattítja és fixálja a sminket, valamint lágyító hatású.

izabella73

2017. október 5.

Sajnos ez a púder nekem nem vált be.Nem mutat szépen ha ecsettel viszem fel akkor se,ha szivaccsal akkor sem pedig igyekszem keveset feltenni belőle.Mattító hatása rajtam egy-két órát tart.Viszont a szép összetevöi miatt és hogy egyáltalán nem okozott irritációt,pattanást,adok 3csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 5.

Emimo

Korcsoport: >54
2016. szeptember 19.

Még júliusban vettem ilyet (Ecco Verde) online, nyári használatra, hogy az akkori nagy meleg miatt, meg az arcra kent napkrém miatt (50+) ne legyen fényes a bőröm lehetőleg, és ne csorogjon le semmi a homlokomon, halántékomon. Nagyon kellemes, természetes, jó kis translucent púder; eltüntette a fényességet az pár könnyed ecsetvonás, ahogyan használtam. Kicsi kiszerelés, mint egy nagyobbacska szemhéjárnyékoló, de nagyon gazdaságosnak tűnik. Jó, a Benecos által hozott nívó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Nancika

2016. szeptember 12.

Még csak pár alkalommal volt szerencsém használni, és azt tapasztaltam, hogy a T-vonalra tökéletes, viszont a mattító hatása miatt nagyon szárítja az arcomat. Nem hámlok tőle, mert mióta kb 99%-ban csak natúrkozmetikumokat használok az arcomra, nem hámlok már, de azért éreztem, hogy jobban feszül a bőröm, mint máskor. :) A T-zónára viszont tökéletes: egész nap tartós (pedig oldalfrufrum van, ami alatt nyáron azért eléggé el szokott folyni/kenődni a smink a homlokomon), szép és valóban természetes a végeredmény (nem vagyok oda a természetellenesen matt sminkért).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract