Benecos

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jucus10, Módosítva: 2015. július 16.

Lelőhely:   Müller

Ezzel a natúr trio arcpirosítóval mindenki kikeverheti a kívánt árnyalatot, mellyel tökéletesen hangsúlyozhatja arccsontját.

Ellenőrzött natúrkozmetikum.

despoina

2016. március 17.

Nagyon elégedett vagyok vele, a 3 színből egy csodás pinkes arcpírt lehet kikeverni ami szolídan de kiemeli az arccsontomat. Imádom a márka termékeit :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

anielka

2015. október 27.

Könnyű felvinni, a három szín kombinációjának köszönhetően természetes hatású, "egészséges arcszínt" ad, nagyon elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.