Benefit

Ár:   €33   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   12,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 23.

Ár:   €33
Kiszerelés:   12,5 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

A Benetint egy díjnyertes, legendás, univerzális sztártermék, és a világ egyik legnagyobb kedvence. A sminkesek és a hírességek körében is igen elterjedt termék. Az árnyalata leginkább a rózsáéhoz hasonlítható, ráadásul enyhe rózsa illata is van. Elsősorban az ajkak és az orcák színezésére használható, de mellbimbóra és körömre is kenhető. Nagyon tartós, csókálló, folyékony állagú. Nem csillog, mivel beszívódik az ajkakba, a bőrbe.

Yeliz

2019. július 23.

Nagyon szép természetes színt ad az arcomnak, szájra kevesebbet használom, de ott is természetes színt ad. Attól féltem, hogy túl erős lesz a színe és nem lehet majd egyenletesen eloszlatni. Szerencsére egyik félelmem se igazolódott be, sőt nagyon szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

Petra2424

2019. május 30.

Imádom :) végre egy piros, ami nem too much és nem hagy nyomot sehol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Imádom :) végre egy piros, ami nem too much és nem hagy nyomot sehol.

Csillampor26

2019. április 2.

Impulzus vásárlás volt, miniben szereztem be. Nekem jól eldolgozható pirosítóként csak a mértékre kell figyelni, ugyanis bőven túlzásba lehet vele esni. Amikor elsőnek a számra kentem nos hát értek meglepetések. Katasztrófa az íze. Erős és keserű. Az illata valami rózsás szerűség de nem nyert meg engem. Icipicit talán szárít is de egyáltalán nem vészes. Szerencsére mindezt kompenzálja azzal, hogy nagyon szépen mutat a szájon. Látszik, hogy nem egy rúzs, természetes hatást kölcsönöz, de mégis nagyon feldob egy hétköznapi sminket. Pillanatok alatt beisszák az ajkaim és semmi ragacsos vagy nehéz érzet nem marad, csak a szín.
Nekem nagyon bejön, hogy arcra és szájra is lehet használni és mindkettővel működik. A negatívumok engem nem tántorítanak el a használatától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

rohremma

2018. július 26.

Könnyű eldolgozni és tartos is! Színe is pont passzol az arcom szinehez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Könnyű eldolgozni és tartos is! Színe is pont passzol az arcom szinehez.

eve57

2018. január 27.

Már nagyon régóta megvan ez kis tünemény. Szomorúan olvasom, hogy van akinek gondja akadt az eldolgozásával. Én semmi problémát nem találtam. Csak pirosítóként használom, nagyon szép az arcon és sokáig tart. Ajakra azért nem használom, mert a saját ajkam színe ilyen és nem látszódik rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

pajerzsofi

2018. január 25.

Szép a színe. nem tartós, és ennek is elég rossz az íze. Arcon nem próbálkozom vele, nekem túl gyorsan szárad ahhoz hogy szépen el lehessen dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Bubu96

2017. október 11.

Én csak az ajkakon használom, és oda nagyon szeretem.Nagyon tartós. Az illata finom. Mintha kicsit tényleg szárítana, de nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

jadegirl

2017. augusztus 19.

Borzaszto erzes az ajkakon, egybol elkezd szaritani. Az illata is kulonoseg kellemetlen, meg nem mondtam volna,hogy rozsa sot alkoholosnak ereztem. Pirositonak sem az igazi mert olyan gyorsan megszarad,hogy nem lehet szepen eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Paannii

2017. július 25.

Én csak szájon próbáltam, de iszonyúan szárított. Sajnos nekem nem jött át ez a termék, én annyira nem érzem át a lényegét, szerintem ez a tint a teljes pénzkidobás, legalábbis nekem biztosan. :(
Arcon nem próbáltam, arról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

Arcon nem próbáltam, arról nem tudok nyilatkozni.

Orshe

2016. július 10.

Nem tagadom, valóban szárít, viszont ez a probléma könnyen orvosolható egy színtelen ajakbalzsammal fölé. Én így szoktam használni. Nagyon tartós, viszont arcra még nem próbáltam de szerintem nem is fogom, így erről nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.