Benefit

Ár:   €33   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   12,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 23.

Ár:   €33
Kiszerelés:   12,5 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

A Benetint egy díjnyertes, legendás, univerzális sztártermék, és a világ egyik legnagyobb kedvence. A sminkesek és a hírességek körében is igen elterjedt termék. Az árnyalata leginkább a rózsáéhoz hasonlítható, ráadásul enyhe rózsa illata is van. Elsősorban az ajkak és az orcák színezésére használható, de mellbimbóra és körömre is kenhető. Nagyon tartós, csókálló, folyékony állagú. Nem csillog, mivel beszívódik az ajkakba, a bőrbe.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

gyongyalis

2024. január 24.

Nem szeretem. Nekem nem vált be sem a számra, sem pedig pirosítónak. Kicsit csalódás, hiszen az illata és a színe mesés, csak jól kéne működnie. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 24.

deardeer

2023. szeptember 23.

Szép színt ad a számnak de sajnos mindig foltos lesz, hiába hidratálom alá. Ettől függetlenül szeretem mert ad egy kis színt a számnak. Pirosítóként pedig nagyon természetes hatású.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 23.

MissSejla

2022. december 22.

Sokáig szemeztem vele, mindig benne volt a kosaramban, végül egyszer megvettem. Nem bantam meg, azota is hű útitárs mert multifunkcios. Mar a fele el is fogyott a kis meretnek mert tenyleg sokszor viszem magammal. En pirositonak es ajkakra is hasznalom, bar ajkakra teszek fole valamilyen hidratalo olajat vagy ajakapolot. Nyaralasra is vittem és még este is font volt... Azt hittem megegtem de nem, csak ennyire tartos volt rajtam... Persze el kell talalni azokat a kremeket alapozokat amikkel jol mukodik. Sok cuccom van de ezt abszolut kihasznalom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 22.

petruszanna

2022. július 20.

Régóta vágytam rá. Végül megvettem...óriási csalódás...(sokféleképpen próbáltam használni, hátha tudok vele mit kezdeni...sajnos nem sikerült :( )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 20.

Rekalf6

2022. július 19.

Nekem minimálisan szárít ha az ajkamra használom, de ezt leszámítva szuper termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 19.

pont

2022. május 10.

nagyon régóta a kívánságlistámon volt már, de sajnos csalódás.

elsősorban ajakra szerettem volna használni, de nem nyűgözött le. viszonlyag vékonyabb, nem túl definiált és enyhén 'ráncos' felületű szám van, lehet, hogy ez az oka, de rajtam nem igazán működik. hiába viszem fel precízen, a szám szélénél hajlamos megfolyni a ráncokba és szétfut a bőr textúráján. nyilván amíg nem szárad meg, tudom korrigálni, de elég macerás így nekem az egész. egyébként ha megvagyok vele, akkor elég szép, természetes az összkép, nincs hivalkodó smink hatása, ez tetszik.

viselni is kellemes, nem ragacsos, nem érzed, hogy ott van, bár minimálisan szárít, de nem tragédia, pici ajakbalzsamot teszek a tetejére és ezzel ellensúlyozható a dolog. a tartóssága viszont kritikus, konkrétan az ivástól is megkopik és újra kell aplikálni, szóval azt, hogy 'csókálló' elég durva túlzásnak érzem.

szerintem ez olyan termék, ami igazán az ilyen felpumplált, sima felületű 'fiatalos' szájakon tud jól kinézni és nem működik mindenkin. (nyilván nem úgy kell elképzelni, hogy az én szám olyan ráncos, mint egy 70+os száj, de nem teljesen sima, szerintem elég átlagos és sokunknak ilyen szája, amihez nem lett hozzányúlva orvos által.) de még ha ettől el is tekintünk, a tartóssága miatt ár-érték arányban elég gyengén szerepel.

pirosítóként nem olyan rossz, mondjuk nekem oda nem jön be ez a folyékony állag, vigyázni kell vele, nehogy lefolyjon, mielőtt eldolgozod. azért erre a célra sokkal jobb, szebb termékek vannak, de végülis ezt a funkciót is ellátja.

összességében én többre számítottam, de azért nem bántam meg, hogy megvettem, mert ez az első ilyen formulájú termékem és a koncepció maga elég jó, csaj sajnos nem működik annyira, mint szerettem volna. újravenni valószínűleg nem fogom ezen az áron, ha negyedennyibe kerülő drogériás termék lenne, akkor megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 10.

nagyon régóta a kívánságlistámon volt már, de sajnos csalódás.

nikolettmolnar

2021. március 7.

Van mini és nagy méretem is. Nagyon szeretem. Természetes színt ad az ajkaknak és nagyon tartós. Egy kicsit szárít, de én mindig ajakápolóval használom, így ez engem nem zavar. Sokáig tart, nagyon kevés kell belőle. Arcra nem szeretem használni, de ez a saját butaságom, mivel megvannak a kedvenc pirosítóim. Nem olcsó, de jó a termék. Az ecsettel nem vagyok viszont megbékélve, mert ha napközben is használom, akkor egy idő után zavarossá válik a lötyi és nem túl guszta. Ezt én úgy oldottam meg, hogy van ugye egy kicsi és egy nagy kiszerelésem...és átöntök mindig a kicsibe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 7.

Ada_Nagy

2020. december 17.

Egyszerűen IMÁDOM. Nagyon szépen elterül az ajkakon nekem egyáltalán nem szárít. Nagyon szép, finom élettel teli színt ad. Nekem újra és újra vevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 17.

kisasszony463

2020. december 5.

Szuper, jó állag, sokáig tart. Ajkakon evés, csókokózás után is tart, szájfény alá szuper. Blushként először ujjunkra tegyük, ha arcra teszed megfogja foltban és nem lehet eldogozni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

Yeliz

2019. július 23.

Nagyon szép természetes színt ad az arcomnak, szájra kevesebbet használom, de ott is természetes színt ad. Attól féltem, hogy túl erős lesz a színe és nem lehet majd egyenletesen eloszlatni. Szerencsére egyik félelmem se igazolódott be, sőt nagyon szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 23.