Benefit

Ár:   €33   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. október 8.

Ár:   €33
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Szupertartós, folyékony pirosító/szájfény gyönyörű mangó színben.

Kiszerelés:12.5ml

Lina14

2018. június 16.

egy utosószetthez kaptam
nagyon tetszik a színe és az állaga is, egy kicsit intenzívebb barack, gélesnek mondanám az érzetét
még le nem pűderezett alapozóra szoktam rakni, nekem púder fölött tud csomósodni
nagyon természetes, picit fényes a finis, le lehet púderezni felerősíteni másik pirosítóval, de önmagában is eléggé jól tart
nekem leginkább ujjakkal ikerül eloszlatni, kevés is kell belőle, ez illata is egész jó
eléggé megkedveltem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

egy utosószetthez kaptam
eléggé megkedveltem

adra

2017. október 26.

Update: Miután megállapítottam, hogy nem akarok mangópofozta orcát, félretettem a sminktartóm hátsó sorába, de aztán minden reggel nézett rám az üvegcse, aztán 2 napja rámnézett, én rá, ő vissza, én rá... Na jó mondom basszus, használlak szájfényként... 2 nap is próbáltam, a száraz részeket jobban befogja, de szájfényként/tint-ként elhasználgatom, arra jó lesz. Nem tudok ellenállni, adok még egy csillagot, csak mert félek, hogy este arra ébredek hogy ott fekszik a párnámon :D

Erős közepes ez a termék... Hullafehér bőrömre vittem fel, nagyon halvány réteget képez, nehezen kenhető el úgy, hogy szép, egységes képet adjon. Inkább néztem ki úgy mint akit megpofoztak, mint "gyönyörű mangószínű pirosítóval hintett orcájú " kisleány. Foltosan kopott 8 óra után, úgyhogy nem nyűgőzött le. A körítés cuki. Erős 3.as

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

greta333

2017. január 5.

Nekem nem jött be. Az arcomon nem tudom használni, nekem azonnal egy foltot hagy ott, ahova felkentem. Próbáltam ujjal felvinni, nekem úgy se működött. Beautyblenderrel még úgy ahogy lehet vele dolgozni, de nem az igazi. Ajkamon nekem sokkal jobban működik, szép narancsos színt hagy maga után, de sajnos ez sem egyenletes. Egyébként nagyon tartós és a színe is szép, csak még nem találtam megfelelő módszert a használatára. Esetleg van valakinek valami tippje? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

vtina85

2015. április 23.

Nagyon megörültem, amikor megláttam a cha cha tint-et a strawberryneten, mert a Benefit termékek közül ezt szerettem volna a legjobban kipróbálni, gyorsan le is csaptam rá. A csomagolása nagyon szép szerintem. Az állaga sűrűbb és krémesebb, mint a benetinté. Pirosítóként szerintem nagyon jól működik, nagyon tartós. Szájkencének nekem annyira nem jön be. A színe nekem nagyon tetszik, tavaszra/nyárra tökéletes lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

AnnaK

2013. november 25.

Bizony gyönyörű és különleges! Hihetetlenül tartós smink. Viszont vigyázzatok, az arcon azonnal el kell dolgozni, különben a csík ott marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

Hidratálók: Butylene Glycol

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Piros színezék.