Benefit

Ár:   $28   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danna113, Módosítva: 2016. június 21.

Ár:   $28
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Folyékony bronzosító könnyű textúrával és természetes hatással, csillogás nélkül.

• bársonyosan matt finish
  • könnyen eldolgozható
  • a jellemző hoola-la! illattal

Lina14

2018. szeptember 29.

egyszer próbáltam, nagyon narancsos és szinte semmivé válik amikor eldolgozom, csak a csillám marad belőle. alapozó felett nem jó, mert felszedi az alapozót, alapozó alatt pedig nem látszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Kedi81

2017. szeptember 26.

E terméknek hála ismerhettem meg Barbit,aminek nagyon örülök,és ezúton is nagyon szépen köszönöm Neki a kis kiszerelést ebből a remek kis cuccból,a vélemény után féltem tőle,de gondoltam egy próbát megérdemel,Ő az első folyékony bronzosítóm és egyben az első Benefit termék amit kipróbálok.
Elsőre picit tényleg rémisztően narancsosnak tűnik,de sok videót néztem a neten mielôtt hozzám került volna,hogyan kell helyesen használni,nagyon világos bőröm van,de semmi narancsos árnyalat nem látszik,csak természetes-és matt napbarnított hatást kelt,nagyon tetszik,gyönyörű színt ad az arcnak,és nagyon pici mennyiség kell csak belőle,tehát még ez a kis kiszerelés is nagyon sokáig elég lesz,abszolút megéri az árát,tartósságára se lehet panaszom,nap végéig kitart,jár a maximális csillag,egyre jobban érdekel a márka többi terméke-egy már úton is van hozzám....😉😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

stiles

2016. október 6.

Benefit, Benefit, én már elvből imádom minden termékedet, mert eddig csak fantasztikusakat próbáltam és/vagy vettem, de hát ez valami borzalom. Legutóbbi Sephorás bevásárlásomról végül bronzosító nélkül jöttem el, viszont a (nagyon-nagyon aranyos, utólag is köszönöm neki!) eladólány adott ebből egy csomó mintát, hogy próbáljam ki, aztán ha tetszik, meg tudom rendelni utólag is. Hát, nem tetszett egy kicsit sem, sajnos, pedig sokat próbálkoztam vele... Nagyon narancssárga, de ugyanakkor túl világos (pedig NC15 vagyok, kifejezetten hófehérke). Ha sokat viszek fel, narancs fake tan-színem lesz, ha keveset, nem látszik belőle semmi. Nem lehet természetes hatásúra eldolgozni, foltos marad az alapozó tetején, nude bőrön, hidratáló fölött se néz ki túl jól. Kontúrozáshoz a narancsos színe miatt használhatatlan, nem is értem, miért nem az eredeti Hoola színvilágát idézi. A finishe valóban matt, de a zsíros bőrről pár óra után leolvad (pedig a T-zónámban szoktam csak kifényesedni, az arcomon nem igazán, ez meg még onnan is elmászott pár óra elteltével). Őszintén szólva nem tudom elképzelni, kinek és mire lenne jó ez a termék, szerintem katasztrófa. Na mindegy, minden jó márkának van egy-két rosszul sikerült terméke is. A megmaradt minták meg mennek a kukába, ezt még kipróbálásra se akarom odaadni senkinek sem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Maltitol