Benefit

Ár:   $36   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 9.

Ár:   $36
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Friss, üde nyári illat (sárgadinnye, citrusfélék, viola, liliom, jázmin, fás jegyek, szantálfa, borostyán).

melwin

2018. március 16.

Az exemtől kaptam ajándékban pár éve. Elfújkáltam, mert nem volt más. Akkorában még nem igazán érdeklődtem az illatok iránt. Nem túl sok jó emléket idéz fel ez a parfüm, ahogy emlékszem semmi különleges nincs benne és egy másik parfümre is emlékeztetett. Ha jól tudom felidézni talán sampon illata volt. Ennyi elég is volt belőle...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 16.

Erzsi73

2011. június 28.

A sárgadinnye és a szantálfa érződik elsőre a legintenzívebben. Tavasszal jártam egy Sephora üzletbe és még nézelődtem egyszerre egy nagyon kellemes illatot éreztem megkérdeztem az eladót ez melyik illat így ismerkedtem meg a Benefit illataival de mivel csak egyfajta kiszerelésben kapható (30 ml.)egyből 2 darabot vettem igaz épp akció volt mindenre-20%.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. június 28.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.