Best of Beauty 2019

Benefit

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 23.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online

dianae

2019. március 31.

Szörnyű. Felkened okés, aztán fél óra múlva már csak az ajkad száraz részein találod élénk foltokban... pénzkidobás volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

SchmitterBettina

2018. június 29.

Csalódás! Egy szettben rendeltem, ez is benne volt, nem igazán értettem mire való . Vizes pirosas színe van, szájfénynek kevés és kopik, pirosítónak is borzalmas semmi színe. Ott a smink asztalon dísznek. Arra jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

pajerzsofi

2018. január 25.

Szájra használom, a színe nagyon szép,de nem túl tartós. és az íze is borzalmas :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Isabelle

2016. március 30.

Ez az a termék ahol ennyi jut az eszembe röviden és tömören: "sok hűhó semmiért". színe alig van , a benetint után kíváncsiságból vettem meg, de egyszeri kipróbálás után adtam tovább. Ennyi pénzért inkább más krém vagy púder állagút veszek, amit évekig lehet használni, itt a folyékonyság miatt ez az idő 1 évre rövidül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 30.

eoryzsofia

2014. november 11.

Szerintem kicsit nehéz eldolgozni az arcon és nekem ez a szín sem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

Szerintem kicsit nehéz eldolgozni az arcon és nekem ez a szín sem vált be.

SzZs1981

2014. július 11.

Én csak pírnak használom és nagyon élénknek tartom a színét, édes, kipirult hatása van a bőrön. Folyékony textúra, ujjbeggyel érdemes eldolgozni és nagyon kevés elég belőle.
Az egyetlen nehézségem vele az egyenletes felvitel - ha vannak száraz pontok az orcán, érdemes előtt jól aláhidratálni, mert a szárazabb foltokat hirtelen "megkapja" és már nehéz eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

skincare

2013. február 17.

A benetint-el együtt vettem meg! Az én bőrömön ezzel könnyebben érek el valami, halvány, enyhén korallos -pinkes egészséges fényt. A szín itt sem valami erős, de építgethető!
Nekem az ajkaimon is kellemesen mutat, de ez sem tartós, és jól ápoló ajakápoló kötelező alá!
Ár-érték arányban többet vártam:)
Ja, és az ember ujján szépen megmarad, amíg le nem kopik a nap folyamán róla...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.

Ár-érték arányban többet vártam:)

sofia

2011. november 6.

A számom olyan mintha semmi sem lenne, pirosítóként egy nagyon halvány természetes színt ad. Ár/érték arányban nagyon rosszul teljesít, bár én ezt a legtöbb Benefit terméknél így érzem. Viszont a csomagolását kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 6.

Carmenessque

2011. október 19.

Nagyon természetes hatású pirosítóként, és tartós is. Világos bőrön mutat jól, mert nem valami erős szín, de pont így természetes. Az ajkakat szárítja valamennyire, és nem is nagyon látszik, úgyhogy én arra nem pazarlom. Azért kap csak négyet, mert a kevéske színhez viszont drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 19.

UnVraiAnge

2011. augusztus 23.

Tényleg aranyos ez a körömlakkos csomagolás (ami mondjuk egyáltalán nem praktikus), de ennyit is tud, semmi többet. A színe átlagos, állaga szokványos, illata érdekes, pigmentáltsága nulla. Én legalábbis nem vettem észre különbséget, mikor pirosítóként használtam; a számon is csak annyi volt a különbség, hogy kissé kiszáradt. Szóval ezért senkinek ne fájjon a szíve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 23.