Benefit

Ár:   7950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. augusztus 5.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Színtelen fixáló gél szemöldökre.

tillisilli

2019. november 19.

Bozontos szemöldököm formázása és megszelidítése nem egyszerű feladat. Színes formázóknak nem sok értelmét látom az én esetemben (minek ide még több szín?)
Sok éve keresek olyan színtelen zselét v pomádét, ami valóban úgy fixálja a szemöldökszőrt, hogy úgy is marad, de közben nem pereg le ill nem képez ilyen ronda fehéres felrakódást.
Aki drogériában ilyet vesz, szóljon. Mert nekem onnan semmi nem vált be (harmatgyengék, különösen azok a termékek, amik szempillára is jók, azok tartása teljesen null) a mac színtelen zseléje szintén elég gyengus.

Eddig ez vált be a legjobban, messze! Betonkeményen tart, de mégsem szárad rá és húzódik, se nem pereg. A bankszámlám mondjuk zokog, olyan drága ez a kis szar, de én napi szinten használom, azóta egyik kedvenc termékemmé vált, uh no kiadtam érte, de nem megy kárba.
4 csillag: mert túladagolva (amire néha hajlamos.vahyok) 1-2 óra múlva ez is fehéren meglátszik a szemöldökön. Amióta erre figyelek, azóta ez nem fordult elő.
Ps Karacsonyra kijött a mini verzió csapjatok le rá, az olcsóbb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

Ps Karacsonyra kijött a mini verzió csapjatok le rá, az olcsóbb.

zsoficc

2018. június 18.

Nagyon szeretem, sokáig elég, valóban fixálja egész napra a szemöldököd. Nekem már több mint egy éve megvan és napi használat mellett még nem fogyott el.
De: csak négy csillagot kap, mert utólag már sajnálom egy ilyen "felesleges" dologra a pénzt, főleg hogy szerintem drogériákban is ki lehet fogni hasonlóan jól teljesító gélt. Legközelebb ott nézek szét. Ha valaki megengedheti magának akkor mindenképpen ajánlom, de a többieknek nem érdemes gyűjtögetni rá a pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

SimonHajni

2018. február 20.

nagyon jó kis szemöldök fixáló, nekem az utazó kiszerelés van meg, már nyár óta használom, tehát sokáig elég, tartósan fixál, viszont nem hiszem, hogy teljes áron ennyi pénzt megér, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.